Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megszakitás mellett még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszakitás mellett még hüvelykúpot is használok, akkor az biztos védekezési módszer?

Figyelt kérdés
Mert hallottam h a megszakitás önmagában nem elég jó,de ha kombinálom pl.Patentex ovallal,akkor már hatékony,nem? Világéletemben gumit használtam,de mára elegem lett,7 éve vagyunk együtt a párommal,szeretném anélkül ...Szerintetek?
2008. okt. 14. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar, hogy 3 éven belül valószínűleg gyerek lesz belőle, akkor lehet.

A kettő EGYÜTT SEM 100%-os módszer.

2008. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogamzásgátló. Az a legjobb ilyenkor. De az is csak akkor 99.9 ha rendesen szeded. Nincs más gyógyszer amit szednél közben.
2008. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7éve óvszerrel d*gtok?:O
2010. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
énis ezt szeretném kipróbálni.. hát remélem hatásos..
2010. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a megszakításos módszer nem valami biztonságos.Szedj valami gyógyszert.Azért nagyon sok az a 7 év,hogy sosem volt egy olyan röpke pillanat,amikor nem volt időtök elővenni egy gumit.Szedj gyógyszert,én azt mondom.Ha így folytatjátok,becsúszik majd egy baba.Ha erre is hajtotok,akkor hajrá!!
2010. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,ha elolvasnád rendesen a kérdést,akkor talán nem értenéd félre az egészet! Pont azt irtam hogy gumit használok 7 éve!! :D
2010. júl. 9. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont ez a meglepő,hogy 7 éven keresztűl gumival dugtok.És ha nem fogtok azzal,akkor lehetsz terhes .Így már érthetőbb?

Csak mert azért előfordul bárkivel,hogy annyira megkívánják egymást,hogy nincs idő elővenni egy gumit.És ne mond hogy nálatok nem volt ilyen.Mindig ott volt nálatok,akár hova mentek legyen nálatok.Talán értelmezni kellett volna,amit írtam.Bocs

2010. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!