Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk/Férfiak, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, szerintetek miért jó az ha egy lány fogamzásgátlót szed? Mi az előnye?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Pl korlátlan szexmennyiseget le lehet zavarni míg ha veszel egy 12 db-os óvszert azzal 12 alkalmat tudsz csinálni de ebben benne van a selejt hogy rosszul húzza fel a srác és elszakad. És árban ezzel jobban meg szívód míg a gyógyszer olyan 5 körül mozog.

De ettől még én is a gyógyszer ellen vagyok mert mérgezi a not.

24/F

2017. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

gumi nélkül lehet csinálni, jobb érzés

és bele lehet élvezni az is sokat dob rajta


24F

2017. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én alapból gumi nélkül csinálom! Ha van kivel! De gondolkoztam már rajta hogy fogamzásgátlót szedjek!

18/L

2017. ápr. 30. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal olcsóbb. Másrészről a szex is jobb mindkettőtöknek.
2017. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz terhes? Meg ahogy írták olcsóbb, szex előtt nem kell gumit keresni.
2017. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván az, hogy a pasinak még a gumi felhúzásával sem kell bajlódnia, amikor csak akarja, mehet durrbele.

Ami az én magánvéleményemet illeti, inkább felhúzom azt a nyamvadt gumit, mint hogy a szerelmemnek állandóan mérgeznie kelljen a szervezetét. Mert a tény az, hogy akármennyire is csökkentett hormontartalmúak a mai szerek, még így is sok esetben durva vagy kellemetlen mellékhatásokat okoznak, és sokszor csak évek múltán. Ezek közül csak az enyhébbek a fejfájás, libidóváltozás vagy a testtömeggyarapodás. Ehhez képest egy gumit felhúzni semeddig nem tart, és nincs mellékhatása.

Persze, sokan, akik hú, de nagyon szeretik a párjukat, erre a minimális "áldozatra" sem képesek. De elvárják, hogy a másik fél sokkal nagyobb áldozatot hozzon. Nókomment.

2017. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó szeretsz zokniban zuhanyozni? Gondoltam...
2017. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

7-s, azt tudtad, hogy léteik férfi fogamzásgátló? Na, akkor tessék, lehet szedni, nem kell "zokniban zuhanyozni".

Jaaa, hogy azt nem, mert..., de a csaj szedjen be minden szart, hogy neked jobb legyen?! Bocsánat...


Kérdező: mert nem kell gumival vacakolni, de személy szerint felveszem, mert

- véd a betegségek ellen is (jó, tartós kapcsolatban ettől tán-tán nem kell félni)

- a barátnőm amúgy sem szedhet gyógyszert (trombózishajlam)

- meg, el sem várnám tőle, hogy csak az én kényelmem miatt mérgezze magát - bármennyire is kicsi a hormontartalma, mégiscsak kemikália

2017. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!