Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2-3 napja nem tettem vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinai kérdése:

2-3 napja nem tettem vissza a Nuvaringet, azóta nem voltam együtt a párommal, feltehetem most, vagy várjak vele a következő menstruációmig?

Figyelt kérdés
Sajnos a telefonom nem jelzett, és elmaradt. Feltegyem most azonnal vagy várjak a következő menstruációmig?
2017. ápr. 28. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A megvonásos után nem tetted vissza?Hányadik hétről van szó?A tájékoztató mit ír?
2017. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az egy hetes szünet után nem tettem fel. Már több, mint egy éve használok Nuvaringet. A tájékoztató szerint, egyből tegyem vissza, amint tudom. Csak azért merült fel bennem a kérdés, hogy várjak-e a feltétellel a következő menstruációig, mert a legelső hüvelygyűrűt is a menstruáció első napján kellett feltenni. És nem tudom, hogy most, hogy kimaradt ez a pár nap, most is ez a "szabály" érvényes-e, vagy feltehetem egyből?
2017. ápr. 29. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,közben én is elolvastam.Valóban azt írja,hogy vissza kell tenni ,amint lehet,csak nem tudom,hogy ez ér ebben a szituban is,ami nálad fenn áll.Mert napok maradtak ki.

A dokit gondolom kedd előtt nem éred el,addig meg még eltelik pár nap..

2017. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felteheted, de a szünetben így voltál védett ha voltatok együtt. Szóval ez esetben mielőbb keress fel egy dokit!

Ha nem voltatok együtt akkor tedd fel és egy hétig kell gumi.

2017. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

És ilyen esetben mikor kell levenni a gyűrűt? Az eredeti naptól számított 3 héttel később (vagyis, amikor elfelejtettük feltenni), vagy attól a naptól számítva 3 héttel később, amikor eszünkbe jut?

Pl. 13-án kellett volna feltenni, de elfelejtettük, és csak 16-án tudtunk újat felrakni, akkor 13-ához, vagy 16-ához 3 hétre kell levenni?

2017. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha 16.án tetted be azután 3 hétre kell kivenni és rá 1 hétre visszatenni
2017. máj. 24. 07:56
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm!:)
2017. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!