Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara Fog. Gatlo. Ma fogyott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara Fog. Gatlo. Ma fogyott el az elso level ami aztjelenti annyira ved hogyha ma elmegy bennem a baratom akkor nem leszek terhes? Tajekoztatoba nem lattam h irtak volna pedig tobbszor elolvastam.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Már többször írtad ki a kérdést, ehyelett elolvashattad volna mégegyszer, mert benne van: Az első Belara tablettát a következő menstruáció első napján vegye be.

.A fogamzásgátlás az alkalmazás első napján kezdődik, és a hét napos gyógyszermentes időszak során is tart.

2017. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, már véd.
2017. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ohm nemtom mirol beszelsz,mert en nem irtam ki semmi ilyet.. 😉
2017. ápr. 27. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a menstruációd első napján vetted be az első tablettát, akkor már attól a naptól kezdve védett, ha pedig a 2-5. napon, akkor egy hétig kiegészítő védekezést javasolnak mellé, de utána már véd. Szóval igen, egy teljes levél beszedése után már bőven védett vagy.
2017. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőeket annyiban egészíteném ki, hogy védett vagy, ha a következő levéllel a szünet után is szeded, illetve pontosan folytatod a szedést a következő levéllel. Amennyiben a következő levelet már nem szednéd, vagy kihagynál az első héten akár egy, akár több szemet, akkor a szünetben sem vagy védett. És ez független egyébként attól, hogy mennyi ideje szeded.
2017. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket!:)
2017. ápr. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!