Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet belőle baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Kb 1,5Hete a Párommal szexelmi akartunk. Mindig ovszerrel vedekezunk de akartuk anelkul picit. Teljesen Szaraz volt a makkom, be akartam csusztatni, de nem ment, nagyon fajt. Mikor kijottem total szaraz volt a makkom, mint elotte. Valojaban bent sem volt. Viszont volt egy pici nyalszeru csik rajta. Tudtommal az puncinedv volt, ami ilyen feher szinu, es a bejaratnal kerult ra. Semmi nem jott belolem, elovaladek sem szerintem, mert szaraz volt a hugycsovem is. Utana 1perccel nedvesebblett a holgy, akkor bement viszont mar ovszerrel, az pedig spermaolovel volt bevonva. Lehet ebbol baj? Azota nem erzett semmi kulonlegeset, meg semmi gond.

Koszonjuk!:)

Telefonrol irva!



2017. ápr. 22. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2017. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát így, hogy telejesen szárazon szurtad be, és hogy szinte be se szurtad rendesen és szintugyszárazon is huztad ki, szinte nincs mitol teherbe essen a csaj.


Mind ezen kívul ilyennel ne játszatok. Használjátok azt az ovszert. Ha annyira fokozni akarod az érzést, vegyetek extra vékony ovszert. De ovszer nelkul ne kisérletezzetek.

2017. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!