Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet abból gond, hogy az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból gond, hogy az új levél tabit nem este 8kor, hanem fél 11kor kezdtem el?

Figyelt kérdés
Mindig este 8kor veszem be a tabit (Yasminelle), de most a 7 napos szünet után, csak este 11kor, tehát két és fél óra múlva vettem be az első szemet. Így is védett maradtam???
2008. okt. 13. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze ennyi abszolút nem számít, de jó, hogy ennyire figyelsz rá!
2008. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kell azonos időben beszedni a gyógyszert. 1-2 óra csúszás ok. a következőt vedd be 1 órával hamarabb, aztán másnap megint 1 órával hamarabb, ha vissza akarsz térni a 8 óráshoz.
2008. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!