Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fel lehet még használni ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet még használni ezt az óvszert? (paraméterek lent)

Figyelt kérdés

Még tavaly(talán pont meg is van egy éve kereken) rendeltem online(szerintem megbízható az oldal, mert már többször is rendeltem tőlük).


Normálisan volt tárolva az eredeti dobozában és fény sem érte.


Nincs most nálam a lejárati dátumról nem tudok semmit se nyilatkozni, de feltételezem nincs lejárva.


2017. ápr. 10. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem járt még le akkor igen.
2017. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deflohelp ***** válasza:
100%
A gumi óvszer szavatossági ideje a gyártástól számított öt év szokott lenni, de meg kell nézni a tényleges időt a csomagoláson.
2017. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Haveromnak is netes ovszeruzlete van. Ha már csak egy év van hátra a lesárási dátumig, akkor elore figyelmezteti a vevoit, hogy már csak egy év van hátra. Szerintem nyugodtan használd azt az ovszer. Foleg ha a barátnoddel csinálod. Mondjuk azért ha hivatásoshoz tervezel menni, akkor vegyél inkább újat, de minden más esetben nyugodtan használd el. Nem lesz semmi baja.
2017. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj☺ csak azért érdekelt, mert már vagy 3 napja késik a menstruációm és nehogy emiatt legyen. De aztán most teszteltem egy negatívat.
2017. ápr. 11. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy errol van szó. Addig amíg nem volt szétszakadva az ovszer, és le sem csúszott, esetleg rogton az elso behatolásnál rajta volt az óvszer, akkor biztos, hogy nem azért késik, mert terhes vagy (legalábbis nem ettol az említett aktustol :D )Az ovszer nagyon jol "megmutatja" magán ha valami baj tortént vele.
2017. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!