Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor hogy is van ez? Többi lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Khkhkgtjf kérdése:

Akkor hogy is van ez? Többi lent?

Figyelt kérdés

3éve vagyok a parommal egyutt. Eddig ovszerrel es megszakitasos modszerrel vedekeztunk. Gyengebbek kedveert mikor volt rajta ovszer igy megszakitottuk az aktust. Jobb otletnek talaltuk azt,hogy iratok fel fogamzasgatlot. Ditinell nevu fog.gatlot kaptam es azt mondta az orvos,hogy menstruacio elso napjatol kezdjem szedni.

Ma pont megjott arra gondoltam este vennem be 8korul. A kerdesem az lenne ha rendszeresen szedem es az eltelt napok után mar rendesen ved a fog.gatlo egymas utan pl 2-3 x is belem elvezhet a baratom? Vagy az mar sok lenne es nem birná meggátolni a tabletta? Koszonom a valaszokat.

17eves vagyok. Elso tabletta.



2017. ápr. 4. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Első 1-2 hónapban kell mellé kiegészítő védekezés, mert nem hat úgymond azonnal. Ezen az se segít, hogy a barátod 1X megy el benned, vagy 20X, mert nem a mennyiség számít.
2017. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első 4 mondat felesleges volt.

'Gyengebbek kedveert..' A gyengébb felfogású,ez esetben te vagy.

Természetesen miután VÉD tabletta,annyiszor élvezhetnek beléd,ahányszor jól esik.

Ne haragudj,de ez egy szörnyen buta kérdés volt.

2017. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kezdi mindenki szedni már fiatal korban a fog.gátló tablettát.
2017. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlót nem úgy kell elkpzelni, hogy mondjuk 1 tabletta x darab spermiumot akadályoz meg a megtermékenyítésben. A tabletta azt akadályozza meg, hogy a petesejted egyáltalán elinduljon a petefészkedből. A hormontartalma a szervezetednek azt súgja, hogy terhes vagy, noncs szükség újabb petesejtre. (Legalábbis az én ifjúságom tablettái ilyenek voltak, de asszem ebben nincs változás.)

Ebből következik, hogy jusson bár akármennyi spermium beléd, terhes nem leszel.

Amúgy a második, harmadik, stb. ejakulátumban alig vannak spermiumok.

Javaslom, olvasgass az interneten szexszel, fogamzással, biológiával, a nemi szervekkel kapcsolatos oldalakat. Sok érdekességet találhatsz. Vagy kérdezz itt...

2017. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En nem vagyok hulye se buta.. arra ertettem hogy a gyengebbek kedveert mert van aki azt hitte volna,hogy egyszer ovszerrel vedekeztunk maskor meg megszakitasos vedekezessel.
2017. ápr. 4. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Gyengébbek kedvéért kérdező. A gyengébbek nem mi vagyunk,hanem te,mert nem mi kérünk segítséget ,hanem te.. és van képed lehülyézni mást,hét mit ne mondjak ehhez arc kell
2017. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bevallom, hogy a gyöngébbek közé tartozom, ezért nem értettem meg, hogyan is védekeztetek: "Gyengebbek kedveert mikor volt rajta ovszer igy megszakitottuk az aktust." Ez azt jelentené, hogy a párod gumióvszert húzott a farkára, és amikor érezte az orgazmusát közeledni, akkor kivette, és úgy élvezett el a hüvelyeden kívül?
2017. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Már az is felesleges, hogy a barátod kivegye a farkát, miközben gumi van rajta. Ez hülyeség. Miért nem szexeltek rendesen? Nyugodtan beléd élvezhet, arra való az óvszer. Sose értem, miért kell ennyire túlóvatoskodni. Aki ennyire parázik, ne szexeljen. Barátommal nagyjából 250-300 óvszert használtunk el, mielőtt gyógyszerre váltottam. Mindig belém élvezett, sose lettem terhes. Rendesen kell használni, akkor nem lesz gond. Egyébként pedig nagyon jó érzés, amikor orgazmusa van benned. Én nem fosztottam meg soha egyikünket sem ettől az érzéstől (felesleges lett volna).


A gyógyszer mellé pedig az első hónapban még használjatok kiegészítő védelmet. De ne szerencsétlenkedjetek, élvezzen csak beléd gumival. Nem leszel terhes. Utána pedig bármennyiszer beléd élvezhet mindenféle más védekezés nélkül, a gyógyszer védeni fog (már ha megfelelően szeded, és figyelsz, mitől gyengül a hatása).

20N

2017. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senkimégisvalaki ***** válasza:

A tabletta szedése első hónapjában mindenképp védekezzetek gumival, mert ilyenkor még nem alakul ki a védettség. A másodikban már mindent bele. :) Öt évig szedtem, a második hónaptól abszolút elhagytuk a gumit, sose volt para, majdnem mindig bennem ment el. Azért azzal számolj, hogy majd miután lejössz róla, okoz majd problémákat (nálam fél évig nem jött meg, aztán rendszertelen volt, mostanában kezd helyreállni a dolog). Remélem segítettem :)

24/L

2017. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!