Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megujjaztam a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megujjaztam a barátnőm, teherbe eshet?

Figyelt kérdés
Előtte hozzáértem a péniszemhez, ami óvszeebe volt csomagolva de már elment, lehet olyan lett a kezem. Apa leszek? F/16

2017. ápr. 4. 10:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Anya leszel, ne aggódj!
2017. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs órád hülyegyerek? Ne a telefont/gépet nyomkodd,hanem figyelj oda bioszon. Vagy nagyon unatkozol és trollkodsz,ami elég gyenge,vagy tényleg ilyen hülye vagy? Ha az utóbbi,akkor inkább tanulgass dugás/ujjazgatás helyett.
2017. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
OK hogy 16-nak vallod magad. De hanyadikba is jársz? Na, ha emiatt nem mentél suliba, egyszer majdcsak kijárod a 8 osztályt. Nagycsaládos apaként.
2017. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, apa lettél.

Nem is értem mit fingatjàtok Petit, hisz nagymuter úgy lett terhes, hogy nagyfater mellette aludt. És még csak ujjazàssem volt. :O

2017. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Édes Istenem ,miért vannak ilyen hülyék?!
2017. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor majd én válaszolok rendesen:)ha elmentél de óvszer volt rajta és nem volt kiszakadva nem volt rajta lyuk akkor nincs esély a terheségre ha ugy fogtad meg hogy az óvszer alá nyultál be ás utána akkor igen van esély remélem tudtam segiteni.
2017. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűsítsünk: ha a kezed ( ujjad) "olyan" lett és aztán azzal megujjaztad a csajt, igen, terhes lehet, de nem biztos..ha nem érintkeztél az anyagoddal, akkor tutira nem. Hogy melyik eset valósult meg, azt talánnte tudod, mi nem.
2017. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Gratulálok! MI lesz a neve ?
2017. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ne rezelj már be, csak ugratnak... :-) Nyugi, nem leszel apa! Még egyelőre legalábbis...
2017. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Tököm tele, hogy magányosan b***om a rezet, erre a kis b*zi 10évesek d*gnak mint a nyulak és azt sem tudják eszik vagy isszák a szexet! De a kérdésedre válaszolva nem, nem lesz terhes, ahogy te sem apa.
2017. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!