Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 oraval a tabi bevetele utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 oraval a tabi bevetele utan ment a hasam?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen, eros hasmenes jott ram alhasi gorcsokkel, fogalmam sincs mitol, de nem is ez a lenyeg. Egy masik levelbol vettem be egy masik szem foggatlot, (az mostmar ilyen potlos level lesz, eddig szeremcsere sosem kellett potolnom) jol tettem vagy felesleges volt? A tajekoztatoban az volt irva, hogy be kell venni meg egyet ilyenkor, de en egy kicsit aggodok, hogy nem kaptam-e igy tul nagy hormonloketet, hiszen az is lehet, hogy felszivodott mar...
2017. márc. 29. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem folos volt. Inkabb hagytad volna akkor a honapot...szeded szepen tovabb es hasznalsz kiegeszito vedekezest. A kovi honaptol meg minden rendbe. Es az se mindegy hanyadik szemnel jarsz

De erre van a betegtajekoztato....tudod..m

2017. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy pótoltad. Mert ilyenkor nagyon rizikós, hogy felszívódott-e. És nyugi, a mai fog. gátlóknak annyira kicsi a hormontartalmuk, hogy ennyitől nem lesz bajod.

És még annyi, hogy legalább 1 hétig alkalmazz kiegészítő védekezést is pluszban.

2017. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: pont a betegtajekoztato szerint jartam el

#2: mostanaban amugy se tul valoszinu, hogy szexelni fogunk, van egy kis huvelyi fertozesem, ami meg nem 100%osan mult el

Koszonom a valaszokat

2017. márc. 30. 07:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, két óra alatt nem szívódott fel. Így viszont megmaradt a védettség.
2017. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyuk fel, hogy az elso tabletta, ami kiment belole, felszivodott kb 30%ra. De utána vett be mégegy tablettát, teljeset, egészet, ami felszivodott 100%ra. Szóval még túl is van "védekezve" a dolog, mert tobbletet vitt be a testéte, mint amennyi szukséges az alap fogamzásgátláshoz. Felesleges szerintem az alternatív plusz védekezés.
2017. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!