Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tabletát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tabletát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mék az árban elfogadható de egyben teljesne megbízható?nem szeretnék tizen kilókat hízni sem tőle
2008. okt. 12. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
ugyis a doki fogja eldonteni, hogy melyiket irja fel neked. Az alacsony hormontartalmuaktol egyiktol sem fogsz hizni, az ara kb mindegyiknek 3 honapra 4500-5500 korul mozog. Pl.Lyndinette 20, Belara, Yazminelle, Mercilon, ezek jutnak most eszembe amik alacsony hormontartalmuak.
2008. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Fogamzasgatlo tablettat az Orvos kell, hogy ajanljon. Ha eleg korultekinto, vervizsgalat alapjan. Emlitsd meg neki, hogy jo lenne, ha nem tul sokat hiznal tole, erre tenyleg az alacsony hormontartalmuk alkalmasak. A kozhiedelemmel ellentetben azert jo tudomasul venni, hogy a Tabletta nem csak fogamzasgatlo, hanem elsosorban Hormon (tehat gyogyszer, es nem cukorka. Bocsi, ez nalam szakmai artalom, sok negativ tapasztalatom van).
2008. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy alacsony hormontartalmút szeretnél szedni, elég sok van már belőle, valamelyik csak jó lesz! Áruk kb. 5000-7500 Ft- között mozog (az alacsny hormontartalmúaké)
2008. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
TRI-REGOL az jó én is azt szedem és nem hízok :)
2008. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem milligest-et irt fel,semmi vizsgálat nem volt,csak megkérdezte miért mentem,és a nevemet kérdezte,és a kezembe nyomta a receptet.5500ft,de én nem tapasztaltam se hizást,se semmit,és ahogy elkezdtem szedni,a mensim napra pontosan kött meg elsőre is.
2008. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Belara bevált, és nem híztam tőle! Ára olyan 5600 körül volt, mikor legutóbb vettem!
2008. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mitől függ amúgy hogy megvizsgál e?valamint van olyan tabi ami max picit hízlal inkább a melleket növeli?
2008. okt. 14. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fog. gátló, amelyik a melleket növeli! Nem az a cél!
2008. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!