Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyógyszert szedjek ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyszert szedjek ami BIZTOS hogy hízlal? Nagyon szeretnék, mert mindenki b*sztat, hogy "jáááj de sováány vaaagy" -. - unommár. Szval. Lécci =)

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 22:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azt mondja több esze van, mint egy vaskeritésnek... látjuk :)
2010. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egy nagy tál tészta sajtal, bundi kenyér, pörkölt tarhonyával, rántott húsi sült krumplival, babgulyás, töltött káposzta, hamburger.....
2010. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
képzeld el, hogy jó a magyarom :) sőt... azt hittem az interneten vagyunk és azt hittem lazábban is fel lehet fogni dolgokat, nem egy irodalmi helyesírási vetélkedőn vagyunk. :/
2010. máj. 11. 23:04
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Attól még írni tudni kell :)
2010. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁLLLLJ. ugyanebben a cipőben jártam mint te, midnenki b*sztatott, midnenki azt hitte, h anorexiás vagyok, és tök elegem volt belőle (pedig genetikailag ilyen az alkatom)... aztán csak találtam olyan pasit akinek jó vagyok így:)... és végül magamat is el sikerült fogadnom... különbözőek vagyunk, nem kell midnig másoknak megfelelni... amúgy esetleg sportolj, járj fitness terembe, és formálódsz, máris nem kis sováánykának fogsz tűnni... de ha olyan vagy az se baj... amúgy a tabit nem lehe tígy előre megmondani, mindenkinél más... de annyira látványosan sokat úgyse fogsz hízni egyiktől sem sztem...
2010. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy nem tudok?
2010. máj. 11. 23:06
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az orvosom Magne B6-ot javasolta!

És nálam be vállt,amióta szedem,azóta folyamatosan ehetnékem van!

2010. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszönöm 23.06 :):):)
2010. máj. 11. 23:07
 19/24 A kérdező kommentje:
köszi 23.07, de kétlem, hogy az jó lesz fogamzásgátlónak :)
2010. máj. 11. 23:08
 20/24 A kérdező kommentje:

nem értem az embereket, hogy miért kell egyből ítélkezni másokon, akiket nem is ismernek. 3 szóból levenni, hogy milyen vagyok... pff. szánalom. csak azért mert nem irodalom/nyelvtan órán érzem magam, hanem otthon a net előtt. senki nem tudhatja itt például, hogy hanyas vagyok nyelvtanból, hogy 89%-osra írtam a magyar érettségimet tavaly, hogy minden dolgozatomban 0-1 hibapont volt a helyesírás.. DE fikázni tudni kell, 3 szó alapján. felháborít az ilyen. soha többet nem jövök fel erre az oldalra és kérdezni se fogok soha semmit, mert csak leoltanak, amire jelenleg semmi szükségem nincs, főleg olyanoktól akik azt se tudják ki vagyok.


bocsánat mindenkitől, kifakadtam.

2010. máj. 11. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!