Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány százalékos a kockázat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalékos a kockázat?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal a havim után szeretkezünk gumi nélkül,és ha kiveszi idöben,és utánna visszateszi...akkor mennyi a kockázat a teherbeesésre?
2010. máj. 11. 20:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

17 vagyok

de azért nem szedhetem mert muter szerint káros meg meghizok mer sz.te sok a hormon xD

2010. júl. 11. 12:35
 22/23 anonim ***** válasza:
anyukád orvos, vagy eü-s? ha nem, akkor minek okoskodik, már bocs?? én ezt szedtem 2 évig, és nem hiztam tőle, de ha te is kicsit utánaolvasnál, urambocsá, elmennél 1 orvoshoz utánaérdeklődni, ahelyett, h kockáztatod az egészségedet azzal, h nem akarsz védekezni, akkor rájönnél, h a mai tabikban már nagyon kevés hormon van.
2010. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

uristen!! xD

kössz a választ...komolyan...de ha válaszolsz olvasd azt is amit irtam

védekezünk!!álandóan!!anyám nem orvos se semmi csak aggódó szülö..megértem

tudom h. keveset tartalmaznak...de tekintve h. 17 vagyok szülöi engedély kell...és aggyisten nem tudok elmenni igy orvoshoz

remélem igy érthetö

azért köszi

am. téma lezárva sz.tem...több választ nem irok....ez már régi ügy

köszke mindenkinek a válaszokat

2010. júl. 20. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!