Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer méret. Mekkora kell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méret. Mekkora kell?

Figyelt kérdés

5cm vastag(15,5cm kerületű) péniszre jó a normál óvszer? Vagy másmilyen kéne?

Kövezzetek meg,de nem vagyok tapasztalt az óvszerek terén.



2017. márc. 12. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem ruha, nem kell ezt nagyon túl gondolni. Bár kíváncsi lennék, hogy a kerületét hogyan számoltad ki :'D.. Vegyél sima gumit, húzd fel otthon és ha illeszkedik akkor meg van oldva.. Ha esetleg a felvételnél gond lenne: Megfogod a gumit és befogod az elején a kis tartályt hogy ott ne legyen levegő. Majd ráhelyezve a fütykösödre szépen elkezded rágörgetni a peremét :)


18/f

2017. márc. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ja és remélem mondani se kell, hogy álló cerkánál rakjuk fel a gumit! :)
2017. márc. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es.

Körbemértem.A legvastagabb ponton 15,5cm, máshol 15cm. Ezt elosztottam 3,14-el és 5cm vastagság jön ki. (tudom,hogy nem teljesen kör alakú,de nagyon hajaz rá)

2017. márc. 12. 01:27
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Matek fakultációs vagyok, épp emelt matekra készülök, értékelem a felkészülésed :'D


A kettes voltam. Remélem azért segítettem a többiben. :D

2017. márc. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj egy normál 52-56 mm-eset. Jó eséllyel szoros lesz de azért nézd meg. Ha nem jó akkor szerezz be egy lépcsővel nagyobbat
2017. márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egyenletes vastagságú ,5.2cm vastag, a sima normál boltit használom,tágul annyit,hogy jó legyen és nem félek ,hogy lecsúszik. 20F
2017. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is ekkora mysize 64 jo csak ra. a tobbiek meg nemtom hogy mertek de tuti h valamit elneztek mert a bolti 56 sem megy fel ra...nem feszul hanem szimplan nem lehet gorgetni es beverzik ha erolteted..probaltam. szval ha tenyleg ekkora akkor irany egy szexbolt!
2017. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!