Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magyarországon mikor tiltják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingdefender kérdése:

Magyarországon mikor tiltják be az abortuszt?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy be akarják tiltani, de keresgéltem neten és nem találtam értelmes választ.
2017. márc. 10. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg bevétel származik belőle addig nem fogják...
2017. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban volt ez. De eltőrölték.. Mert gondolj bele úgy akarták behozni hogy akkor sem lehet abortusz ha úgy fogant a baba, hogy a lányt vagy nőt megeröszakolták. És akkor se ha a baba súlyos fogyatékossággal születne. Sőt akkor se lehetne abortusz ha az anya vagy a baba életét veszélyezteti.
2017. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
szerintem csak vitatják de szerintem minden normális ember ugy van vele hogy nem tiltani kell hanem kellő komolysággal és fegyelemmel kivitelezni hogy ne legyen gond mert valljuk be gyilkosság ide vagy oda egy megerőszakolt nőnek vagy aki tudja hogy egy súlyosan sérült pl: fejlődési rendellenességgel bíró gyereknél igenis elgondolkodtató hogy biztos jót tesz e azzal ha kihordja.
2017. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Attól, hogy betiltják, csak nő az illegális abortuszok száma, vagy diy abortusz, mint a Ratkó-korszakban. Kell az nekünk? Minden nő a saját teste felett had rendelkezzen már.

Most nem azokat támogatom, akik idióták és nem védekeznek, hanem azokat, akiket esetleg megerőszakoltak, vagy védekeztek, de mégis becsúszott.

2017. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért is kérdeztem, mert én véleményem szerint is felelőtlen döntés lenne, ha betiltanák. Sok életet tönkretenne egy ilyen döntés. A lényeg, hogy akkor mégsem akarják, biztos ezért sem találtam konkrét választ rá a neten. Köszi a gyors válaszokat.
2017. márc. 10. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Volt már rá példa, betiltották azt hiszem Lengyelországban, és ott is felszaporodott az illegális abortuszok száma, aztán a nők tüntettek is, és visszavonták ezt a törvényt. Ilyet egyszerűen nem tilthatnának be, nem a ókorban vagyunk, hogy majd ledobjuk a Taigetoszról, ha nem úgy sikerül.
2017. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megoldják a nők vagy máshol (abortuszturizmus) vagy máshogy és utóbbi veszélyes hisz létrejönne a "zugabortusz". Így legalább biztonságos körülmények között csinálják! Aki meg akar szabadulni a magzattól megteszi így vagy úgy.

A rendellenéségeknél pedig ez különösen fontos hogy döntessenek róla, m

2017. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*mert veszélyes lehet az anyára nézve is, és több családot tehet tönkre.
2017. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ramone ***** válasza:
100%
Volt már nekünk Ratko korszakunk... Annak se lett jó vége
2017. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Szeretem, amikor valaki nem olvassa el az elöző válaszokat, és azt hiszi okosat mond :) #utolsó
2017. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!