Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló 100%-ig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló 100%-ig biztos a teherbeesés ellen?

Figyelt kérdés
Mert a napokban azon gondolkodtam, hogy majd mikor a párommal szintetlépünk és meglesz az első aktus akkor én egy jóideig még maradnék a guminál. Aztán ha egyre biztosabb a kapcsolat akkor áttérnénk tablettára. A kérdésem még az lenne hogyha tablettát szedek, a párom pedig nem húz gumit, és élvezéskor kivenné és máshova élvezne az biztonságos lehet? Elnézést ha bonyolultra sikeredett, de remélem hogy érthető voltam azért.
2017. márc. 6. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Semmi se 100%-ig biztos.

Ha nem élsz nemiéletet, még akkor is van 0.0000000000000000000000000000000001% esélye hogy terhes vagy, ha egy ritkka, genetikai rendellenességed van:) Önmagadat megtermékenyítheted.

De a fentebb említett mód 99%-os, és úgy hozem hatásos :)

2017. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
71%
Ha van tabi és megfelelően szeded,akkor nem kell megszakítani a szexet,mert felesleges!!!
2017. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 6. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gumi az első hónapban még kell plusz azért nem árt egy nemibetegség szűrés mielőbb elhagyjátok. Akkor teljesen nyugodtak lehettek!

Ha viszont jól szeded, nem hagysz ki, nem szedsz gyógyszert vagy ha mást kell akkor gumit használtok , nincs gyógytea és egyebek akkor 99,9% és nem kell megszakítás. Én 8 éve használom, sose szakítottuk meg (ha kellett gumi mert szedtem mást stb ezeken kívül) és nem volt gond.

Ha valami mellékhatást tapasztalsz az első 3 hónap után és kétszer ismétlődik akkor kell gumit húzni újra és dokihoz menni.

2017. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van aki fogamzásgátló tabletta mellett is teherbeesik. 100%-os védelem az ha nem szexelsz
2017. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Annyi mindenre kell tabletta mellett odafigyelni, hogy egy pillanatig nem lennék nyugodt vele.
2017. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Azért ennyi mindenre nem kell odafigyelni, utolsó. Akármit szedsz, meg kell kérdezni a gyógyszertárban, hogy üti-e a hatását vagy nem. Hű, de bonyolult. Az meg bele van írva a tájékoztatójába, hogy az antibiotikum és egyes gyógyteák gyengítik.

Én 4 éve vagyok párkapcsolatban. A kapcsolatunk elején gumit használtunk, 2 gyógyszert szedek. Nagyon praktikus. Nem kell megszakítani a szexet, elvégre azért szedsz tablettát. Egyébként is, ha a partner megszakítja, az szerintem élvezhetetlen, akkor másképpen kell védekezni.

20N

2017. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A másik kérdésre a válasz: a megszakított közösülés, amikor "élvezéskor kivenné és máshova élvezne" a legkevésbé biztonságos védekezés. Az előváladákban is lehetnek spermiumok, az ejakuláció pedig megindulhat az orgazmus előtt.
2017. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!