Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elfelejtettem bevenni a tabit de ma reggel bevettem de rá fél órára hasmenésem volt. Nem szívódott fel ugye?

Figyelt kérdés
de van egy felesleges levelem és abból bevettem helyette még egyet este pedig beveszem a szokásos módon.így jó?
2010. máj. 10. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még úgy vetted be, hogy benne voltál a 12 órában akkor nem baj, a védelem folyamatos. Ha rá fél órára volt hasmenésed az sem gond, mert ilyenkor még a tabi vagy a gyomrodban van, vagy már a vékonybélben. Az is fontos, hogy nem mind1, milyen a hasmenés. A többszöri, híg széklet a hasmenés, ha 1x volt, az nem gond. (Nekem a dokim mondta.)

De ha teljesen biztosra szeretnél menni, gumizzatok 1 hétig.

2010. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!