Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel lehet befolyásolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet befolyásolni a menstruációt, hogy kevesebb ideig tartson, később jöjjön meg vagy előbb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég ha elmész egy nődokihoz, és az megvizsgál.... nekem azt mondta mikor megvizsgált, hát drága hölgyem nemsokára meg fog jönni magának, pár órára rá meg is jött.... ilyenek ezek a dokik. Én még nem próbáltam késleltetni, sem gyorsítani, úgy vagyok vele, hogy mindennek megvan az ideje, és ha pont az évfordulón kell hogy megjöjjön akkor az akkor jön meg. Örülj hogy nő vagy! és hogy megjön, mert ha nem akkor már probléma van, persze nem csak gyerekre gondolok....

Üdv. :)

2010. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A citromlé nekem is bejött már ... probáld ki :)
2010. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!