Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni bevétele után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni bevétele után, véreznem kell? Azt mondták, ha nem vérzek, akkor nem hatott :S Jövőhéten kell megjönnie, és nekem mindig vannak előjelei, pl. fáj a mellem, meg a derekam, és azok most is megvannak :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet kaptál. Olvasd el a tájékoztatót. Elvileg a szokásos időben +-2-3 nap kéne megjönnie.
2010. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
escapelle, és az volt bele írva, hogy vagy pontosan, vagy korábban egy kicsit, vagy késhet max. 5napot! De egyik barátnőm azt mondta, hogy kellene véreznem, mert akkor hatott, de akkor nem meghatározó ez igaz? Az aktus után másnap már be vettem, 12óra sem telt el!
2010. máj. 9. 11:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és arra a vérzésre azt mondták,hogy az nem mestruáció
2010. máj. 9. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, szerintem hatott - 12 órán belül voltál, ne aggódj, főleg ha vannak mensi tüneteid is.
2010. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne izgulj, mert hatott, ha késne 1-2 napot, akkor menj vissza az orvoshoz inkább. Nem akarlak megrémiszteni, én 2x vettem már be ilyen tablettát és hónapokra megbolygatta a menzeszem. Összevissza vérezgettem, elég ijesztő, volt, hogy 2 hétre rá újból megjött, de ezeknél a tablettáknál ez normális sajnos. Megfogadtam, hogy jobban fogok figyelni, mert nem akarom tönkretenni a szervezetem.
2010. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Késhet valamennyit, ne izgulj. A barátnőd a menstruációra gondolt, szerintem. Ne lepődj majd meg, nem "rendes" vérzésed lesz.
2010. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a komikat, az én barátnőm is kétszer vette már be, neki is hatott, de ez nekem is elég volt ahhoz, hogy ezentúl sokkal jobban figyeljek, de most is csak a véletlen volt, mert kiszakadt a gumi :S

Nekem is mondták,hogy nagyon megzavarja a dolgokat, barátnőmnek is egy hónapban 2x is megjött, de engem már nem érdekel, csak jöjjön meg :(

2010. máj. 9. 11:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges paráznod. Ha megjön, megjön, ha nem, nem, ezen kár izgulni. Ráadásul van még menekülési lehetőség akkor is, ha véletlen beakadt a gyerek. Persze nagyon szar dolog az abortusz, de túl lehet élni. Tapasztalat.
2010. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát azért én nem szeretném kitenni magam ennek :S

Jobban örülnék ha megjönne, viszont családi botrány is lenne belőle, ha terhes lennék... ettől félek a legjobban :(

Szóval para az megmarad sajnos amíg nem jön meg

2010. máj. 9. 11:32
 10/14 anonim ***** válasza:
az én barátnőmmel is volt ilyen. Neki rendesen jött meg. - nem lett terhes. Mindenkire máshogy hat. ennyi.
2010. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!