Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex megszakítással mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Gumit nem tudunk használni, mert ha azzal csináljuk, a barátom lelankad szex közben. Nem csak kifogás részéről, sajnos én is tapasztaltam. :/

Most pharmatexet használunk megszakítással, de kicsit aggódom így nem elég biztonságos. Inkább fogamzásgátlót kellene íratnom?


2017. febr. 13. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Olvass utána a Pharmatex baba kifejezésnek.. Terhesgondozóban a fele kismama Pharmatex mellett esett teherbe. A Hormon mentes fogamzásgátlót azoknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba.
2017. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Védekeztem hüvelykúppal (hogy Pharmatex vagy más készítmény volt e nem emlékszem). Megszakítással nálunk bevált. De tény, hogy van aki pharmatex mellett esik teherbe, igaz azok a párok valószínűleg nem egészítik ki megszakítással. A kettő együtt szerintem már elégséges védelmet ad.
2017. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet inkább megpróbálom a fogamzásgátlót, bár még sosem szedtem és egy kicsit félek a mellékhatásaitól. De jobb mint az abortusz és az állandó aggódás.
2017. febr. 13. 08:57
 4/12 anonim ***** válasza:

A megszakítás NEM elfogadható védekezés! Semmivel együtt SEM elfogadható!

Írass tablettát.

2017. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gumi nélkül tökéletesen megy a szex, ha annyira érdekel, 3-as!

Következő hónaptól szedni fogom a tablettát, jobb a biztonság. Addig csak nem lesz gond így sem.

2017. febr. 13. 09:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Tabletta, hüvelygyűrű, esetleg pesszárium. A megszakítást majd akkor, ha már semmi problémát nem okoz, ha besikerül a baba.

Mellesleg: az, hogy lelankad a gumitól, csak szimpla pszichikai dolog, félig kamu szaga van.

2017. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy pszichikai oka van, de sajnos a tényen nem változtat, hogy nem megy neki így a szex. Pedig több fajtát is próbáltunk, de semmi. Aktus közben többször is meg kell állnunk, mert lelankad neki. Látom rajta, hogy ez mennyire kínos neki, de most mit csináljunk? Mikor óvszer nélkül csináljuk, ez még egyszer sem fordult elő.
2017. febr. 13. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Mind a két módszer önállóan is biztonságos. Miért szivatod szegény párod?
2017. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg időben kihúzza, akkor a hüvelykúp szerintem elég az elővàladékban fellelhető spermàk ellen. Egy egész adagot màr valószínűleg nehezebben bír el. Azért esnek sokan teherbe. Vagy mert rosszul hasznàltàk, csak azt nem valljàk be.


Ismerősöm gond nélkül pharmatexxel védekeztek 8 évig. Sosem volt megszakítàs. Mikor gyereket akartak, 1. Hónapban összejött. Szóval termékeny volt a nő. Be kell tartani bizonyos szabàlyokat.

2017. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

...ÉS még egy nagy adag szerencse IS kell hozzá.

Na, az nincs mindenkinek.

2017. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!