Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki mit tud az Escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tud az Escapelle gyógyszerről?

Figyelt kérdés

Ugyanis elszakadt a gumi és a nőgyógyászom ezt írta fel nekem mondván hogy ez majd segít abban hogy ne legyen gyerekem. Csak parázok mert azt is mondta hogy ez a gyógyszer által meg fog jönni a menstruációm DE NEM JÖTT MEG és ennek már 3napja kinek mi a tapasztalata ezzel a gyógyszerrel? És ha nem jött meg a mentsruációm a gyógyszer segítségével akkor nem hatott a gyógyszer és terhes vagyok?


19/N



2017. febr. 12. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Miután bevette az Escapelle-t, ajánlatos körülbelül 3 hét múlva felkeresnie az orvosát, hogy biztos lehessen az Escapelle hatásában. Amennyiben menstruációja több mint öt napot késik, vagy a megfelelő időben jelentkezik ugyan, de lefolyása eltér a megszokottól (szokatlanul gyenge vagy szokatlanul erős), forduljon mielőbb orvosához."

2017. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miután bevettem az escapelle gyógyszert utána hány nap után mutatja ki egy terhességi teszt hogy terhes vagyok-e vagy sem? Hány nap után érdemes?
2017. febr. 12. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatót,azt is belinkeltem.

Miután kiszakadt a gumi,mennyi időn belül vetted be a tablettát?

2017. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

6órával azután mert egyből rohantam a nőgyógyászhoz hogy fel írja nekem.

De a beteg tajékoztatóban nem találtam arra választ hogy hány nap után mutatja ki a terhességi teszt hogy terhes vagyok vagy sem.

2017. febr. 12. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és volt alhasi fájdalmam és ezt mellékhatásként olvastam adtól még van esélyem arra hogy müködött?
2017. febr. 12. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Időben bevetted,ne aggódj.Csak a biztonság kedvéért írják,hogy pár hét múlva el kell menni dokihoz.

Az aktus után 2 hét múlva csinálj egy tesztet.

2017. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.
2017. febr. 12. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!