Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két "menet" között hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két "menet" között hogyan cserélnek óvszert?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egy orgazmusig tart egy szeretkezés, főleg ha a srác fél perc után elsül. A következő "menethez" hogyan cserélnek óvszert anélkül, hogy a kezüket vagy az új óvszert, vagy bármit összekenjenek? Kirohan a hapsi a mosdóba mosakodni és addig a nő 5 percig malmozik a hálóban? Hogyan oldják meg?

2017. febr. 10. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Láttál te már óvszert??? Benne marad a cucc! Mitől kennél össze vele bármit is?????


"a srác fél perc után elsül"

Az ilyenek meg minek dugnak, ha nem tudnak???

2017. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az óvszerben igen, de attól a péniszen még lehet spermium és ha hozzáér a kezedhez csere közben (erre azért van esély hogy a péniszhez érsz miközben óvszert húzol rá, nem?) vagy valami, akkor mi lesz? Már az előváladékban is lehet termékeny spermium. Biztonságos szeretkezést szeretnék, ezért kérdeztem, hogy hogyan szokás ezt megoldani.
2017. febr. 10. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vicces válaszom: húzzál két kotont egymásra. A külsőt leveszed, és kész.

A komoly: A spermiumok szappanos vízben azonnal elpusztulnak. Ne aggódj, alaposan mosakodj.

2017. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most jövök rá, hogy hülye vagyok. A vicces válasz értelmetlen.
2017. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te sem szexeltél még? :-D

Igen, kimegyek megmosni, mert két menet közben van annyi idő. A női is ki tudja fújni magát. De ha te folyamatosan szexelsz több elsüléssel, akkor készíts az ágy mellé egy nedves törlőkendőt és azzal töröld meg alaposan.

2017. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 A spermiumok a levegőn már alapból életképtelenek. Egy kéztörléssel meg már végképp azok lesznek, nem kell egyből fertőtleníteni minden testrészemet. Én alapból a péniszemet is megtörlöm kicsit zsebkendővel, mielőtt ráhúzom a következőt. De ha nem törölném meg, akkor sem kerülhetne az új óvszer külsejére spermium, hisz az letekeredik, miközben felrakjuk, pont emiatt.
2017. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem pont ezért még viccesebb is volt :D
2017. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!