Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Expect terhességi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Expect terhességi teszt mennyire megbízhtaó?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy 2-3 nappal előre is kimutatja a terhességet. Na de a problémám a következő: a barátommal voltam együtt még január 28-án és pont akkor ovuláltam, kiszakadt az óvszer, elmentünk nőgyógyászhoz (hozzá tenném, hogy a 4.napon, mert sajnos egyáltalán nem voltunk város közelben) és a nőgyógyász 72 órás tablettát adott... Na hát minden jele megvolt eddig, hogy megjönne (mellfeszülés, pattanások, stb), de ma reggel hányingerem volt és az összes jel eltűnt. Vettem egy expectet és annak az eredménye negatív lett (ma kellene megjönnie). Tudom, hogy egy tesztből nem lehet megállapítani semmit.

2017. febr. 9. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

2-3 nappal előre is kimutatja a terhességet??? Jobb mint egy jósnő!

A nőgyógyász kissé dilettáns, hogy 4. napon 72 órás tablettát ad 120 órás helyett, de ő tudja... Csinálj még egy tesztet pár nap múlva is ha nem jönne meg addig menzeszed.

2017. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem túl érzékeny teszt.

Legalább 14 nappal aktus után mutat egy 10-es érzékenységű is bármit. Ha pár nap múlva se jön meg, csinálj egy újat.

Még két esélyes, lehet, hogy csak felborult a hormonháztartásod. De az is, hogy még korán teszteltél.

2017. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!