Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom ha nem szedek fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ha nem szedek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem bírok tablettát szedni egészségügyi okokból , a gyűrűt pedig nem tartom higénikusnak ,latex érzékeny is vagyok úgyhogy a gumi is kilőve, helyi fogamzásgátló pedig büdi szagú és csíp kifolyik stb. :D tehát marhajó... a megszakításos módszer , nem azt mondom hogy unalmas de néha vágyunk rá hogy bent történjen meg a dolog . mezesz után hány napig szabad bent elélveznie és menzi elött hány nappal? 22L
2017. febr. 2. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a gumi kilőve mert latex érzékeny vagy... akkor ajánlom figyelmedbe a tudásod frissítésével csak egyetlen példával:

A Skyn óvszerek anyaga poliizoprén egy laboratóriumban létrehozott nem latex anyag, amely lágyabb, természetesebb érzetet biztosít. Megoldás a latexre ismerten vagy gyaníthatóan allergiások számára.

2017. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

jah a példámba szereplő ovszer lifestyles és a beszerezhetőség miatt írom,hogy ezt a rossmannál dobta be.

De goggle: latexmentes óvszer

2017. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van meg spiral is a vilagon...
2017. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiszti :-P A gumiról le lett írva előttem a dolog. Az én párom is érzékeny volt rá, viszont én nem akartam, hogy gyógyszert szedjen. Találtunk mi is olyat, amitől nem volt gond.

Sem a megszakításos, sem a naptár módszer nem védekezési mód, csak akkor, ha nem gond egy gyerek. Egy rendes orgazmustól is lehet tüszőrepedésed, felesleges naptárazni.

2017. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

#3:

Ha jól tudom spirált csak szült nőnek tesznek be.

2017. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: nem jól tudod. Már vannak olyan spirálok, amiket fel lehet tenni olyanoknak is, akik még nem szültek. Nekem is ilyenem van ;)
2017. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak indokkeresés hogy ne kelljen védekezni, megnyugtassunk hogy nyugodtan csináljátok, hisz kizártál minden lehetőséget... Hiába írod ki újra, ugyanazt a választ fogod kapni. Szabad szexuális élet ha gond egy baba nincs, vagy kompromisszumot köttök hogy valamiből valami elvesz pl gumi vagy költség mint pl hormonos spirál vagy marad a rizikó. A gyerek is csak 9 hónapig fogamzásgátló, után ismét meg kell oldani.


Gyűrűm van 2 éve, a tablettát én se bírtam, ez a hüvelyben van, ha tiszta kézzel teszed fel és veszed ki, semmi se történik, 24óránként 3 órát kint lehet pl szex idején, én után szoktam kivenni, megmosom és vissza. A hüvely tisztítja önmagát. Semmi gond nincs vele.

Latexmentes gumi van már nagyon jó áron, szexshopokban pl többet lehet venni, tuti nem kiszúrt és olcsóbb.

Van minispirál, hurok, nem szülteknek is, a hormonos spirál pl teljesen lecsökkenti a vérzést. Van injekció, ez is lecsökkenti jelentősen a vérzést. Pesszárium is van.

Egyébként ha gond egy becsúszott baba akkor olyat válasszatok ami 95 % fölött van. A naptár, hüvelykrémek, megszakítás nem ez a kategória. Ha nem gond egy baba akkor alkalmazhatjátok ezeket.

A naptár módszerhez évek rutinja kell, napra pontos ciklus, ovuteszt és stb hogy kitapasztald, a legtöbb nő ciklusa nem egy életbiztosításos óramű... A spontán peteérés is simán előfordulhat amihez elég egy nagyobb orgazmus. Én így lettem 3. gyerek :D

2017. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!