Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha nem szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem szedtem be tegnap este a Missee tablettámat?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. Augusztus óta szedem és sosem volt ilyen, hogy elfelejtettem volna bevenni. Mit csináljak?
2017. jan. 31. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hagyd ki és szedd be azt ami utána következik akkor amikor eredetileg kellene

Ha augusztus óta nem szeded azt a vackot akkor elvileg nem lesz nagy baj ha egyet kihagysz de majd jön egy tapasztaltabb hölgy vagy egy sármos nőgyógyász és mond egy tutit

2017. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezzel a névvel nem csodálom.

Miss it!

2017. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont hogy augusztus óta szedem! és nem vacak. Köszi mindkettőnek a hasznos választ
2017. jan. 31. 09:12
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Hidd el, egyikünk sem lesz okosabb, mint a betegtájékoztató, csak el kellene olvasnod.
2017. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem off: Kérdező: hülyeséget írt az első válaszoló.. egy gyógyszer kihagyása során sem teljes a védettség!!! De minek írnak olyanok akiknek fogalmuk sincs a témáról?
2017. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te is unalmas vagy 6-os,hogy próbálsz lejáratni! De ti még szerencsétlenebbek vagytok ,hogy nem.tudtok értelmezni és elolvasni egy tájékoztatót!! Szánalmas vagy 60%os még a nevedet sem.mered vállalni,csak mást tudsz lejáratni....
2017. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Légy boldog
2017. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te törölteted állandóan a kommentjeim :D fáj az igazság?

Majd nézz szèt a kérdések alatt hol tudod alázni az embereket továbbra is. Majd figyelem én is a tanácsaid ;)

2017. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj letojom. Te nem mered vállalni a neved,csak másokat lejáratni tudsz,az megy neked!! Gratulálok! Csak tudod nem csak 57%os válaszad van az oldalon,de majd jelentem azt is! Hogy is mondtad menj dolgozni! Látom te is unatkozol ,ha ennyire engem figyelgetsz!! Szánalmas vagy!! Menj dolgozni!! Látom sok az időd!
2017. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pótold a kimaradt szemet és legalább 1 hétig alkalmazz kiegészítő védekezést.
2017. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!