Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány hónapot kell szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónapot kell szedni a fogamtásgátló tablettát, hogy hatása legyen?

Figyelt kérdés
Most kezdenék neki és nem tudom mennyi ideig kell szedni hogy úgymond biztonságos legyen az aktus? A Rigevidonról tapasztalatok??

2017. jan. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez az informacio ott van leirva feketen-feheren arra a fecnire, ami a gyogyszer mellett van.
2017. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet elolvasni a betegtájékoztatót? Ott van benne, minden más, hasznos információval együtt!

És nehogy azt írd, hogy tudod, olvastad, csak személyes tapasztalatokra lennél kíváncsi, mert attól pontosabb nincs, ami a betegtájékoztatóban le van írva!

Egyébként meg mindenki mást fog írni. Valaki még úgyis használ gumit, hogy már 2 éve fog. gátlót szed.

2017. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Románul van, szakszavakat nem beszélek csak köznyelvet, mindenki nem Magyarországi :)
2017. jan. 29. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell ahhoz Magyarorszagrol irni, hogy ugyanazon az interneten, amire kiirtad ezt a kerdest, bepotyogd, hogy "x gyogyszer betegtajekoztato". Ezt meg Zambiabol is pontosan ugyanugy megteheted. Ahhoz meg, hogy annyit ertelmezz, hogy "5. napon elkezdeni" vagy "7 nap utan hatasos" semmifele szaknyelvtudas nem kell.
2017. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állítólag ha az első napon szeded, azonnal véd. Én mégis azt mondom, ha majd normálisan jön meg a megvonásos, akkor hagyom el a gumit (tehát mondjuk 2 hónapot rendesen jön ahogy kell, akkor oké) Emellett figyelni kell a teák, gyógyszerek, hasmenés, hányás dolgát is ugye.


Tudom nem lesz népszerű válasz, hogy ennyit várok vele, meg megvárom míg beáll a szervezetem és nem durrbele az első naptól... De ha valaki nem akar 21 évesen gyereket, akkor +2 hónap nem tragédia, hogy használ kiegészítő védekezést mellé.

2017. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!