Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb 3 honapja (kicsit tobb)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 honapja (kicsit tobb) ideje van fent a hurok. Verezgetek kicsit. Pehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete par naponta barnazok es/vagy olyan mint amikor szules elott le jon a nyakdugo. Gorcsolni eddig meg csak egyszer gorcsoltem menstruacion kivul. Amikor meg van nagyon sok verzesem van. Ez a huroktol van? Nem szeretnem levetetni, mert tablettat nem szedhetek, az ovszerben pedig nem nagyon bizom. Nem faj semmim csak neha barnazok, vagy rozsaszines folyas. Volt mar valakivel hasonlo? Lehet bajom ha nem szedetem le?

2017. jan. 28. 09:58
 1/6 A kérdező kommentje:

*Lehet.

Ja es eddig azert nem mentem orvoshoz mert szerintem o egybol levenne..

2017. jan. 28. 10:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj vissza, mert ez nem normális dolog.
2017. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van mar injekcios fogamzasgatlo es tapaszos is. Azokat sem birod? Mindenkepp meg kell nezetned. Eleg sok bajod lehet ha a hurok okozza es valtozatlanul marad minden. A sajat egeszseged legyen fontosabb mint a nemi elvezet. Az is lehet h mar fertozes kerult a huvelyedbe, vagy fertozestol van a folyas is.
2017. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a nemi elvezet miatt, nem mert nem szeretnek babat!
2017. jan. 28. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
sajat magadnak mondtal ellent :D nem akarsz gyereket ertheto. Gyogyszert nem szedhetsz ezert van hurok, ertheto. De ha nem a nemi elvezetert akkor miert van fent ?
2017. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem normális, ha "vérezgetsz". Menj vissza a dokihoz, jobbat nem mondhatok.
2017. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!