Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmentem, lehet így is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentem, lehet így is szexelni?

Figyelt kérdés
Mikor elmegyek az óvszerba,picit puhább lesz,és úgy lehet még szexelni? Tehát mikor elmegyek,a sperma nem csúszik ki az óvszerből,ha puhább a péniszem? esetleg lovaglópozicióban biztonságosabb-e?
2017. jan. 22. 01:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem erdemes az ordoggel jatszani,plusz ha puhabb lehsel ,mivel elmesz,a lanynak se lesz olyan elvezetes,sot!
2017. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Néha szoktunk így, mikor közel van, akkor még miután elmegyek, tart még 1 percig kb.

S lovaglópozicióban, tehát én vagyok alul. Vagy ez nem számít semmit? Volt aki miután elment,s még úgy csinálta hogy végére már puhább lett?

2017. jan. 22. 01:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elélveztél még mielőtt lelankadna ki kell húzni gumival együtt. Úgy látom te sem olvastad el sem a használati utasítást, se a biológia órán nem figyeltél annak idején.
2017. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kovkázatos. Gondoj bele
2017. jan. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mivel ha plötyi a farkad akkor kifolyik a gumiból a sperma és akkor rohanhattok esemény utáni tablettáért a nőgyógyászhoz 23 L
2017. jan. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!