Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix 20ról mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix 20ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
3 eve szedem, nincs mellekhatas, eddig jol vedett.
2017. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig szedtem. Nőttek a melleim tőle, de híztam is mellé. Nagyon sokat fájt a fejem. Lecsökkent a libidóm szinte nullára, hüvelyszárazsággal szenvedtem. Az ötödik és hatodik levél után nem jött meg egyáltalán. Voltam hasi és hüvelyi ultrahangon, de semmi bajom nem volt. A doki felírta helyette a harmincasat, azt csak egy hónapot szedtem, de megint rámjött pár kiló és iszonyatos görcseim voltak, rövidek és teljesen véletlenszerűek, de tényleg szörnyűk. A többi tünet is fennmaradt. Bár megjött, de szó nélkül hagytam abba ezt a gyógyszert, és szerintem bármelyik másikat is. Ezt a szenvedést nem kívánom senkinek. Inkább mondja azt a doki, hogy fizessek neki egy 20-azt, kivizsgál, kiderítjük miért van ez és mit tudunk tenni, nem telibe szarja.
2018. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bár régi a kérdés, de hogy legyen pozitív példa is. Én 8-9 évig szedtem, bár fejfájós voltam, de nem növelte vészesen. Pont, hogy fogytam mikor fogyni kezdtem és az arcom is szépen rendbe tette. Sose volt semmi baj, pedig volt, hogy rosszul szedtem be és aggódtam, de remekül védett. Ennyi idő után kevés a progeszteron amit adagol és közti barnázásom van, emiatt fogok váltani vagy teljesen elhagyni a gyógyszert, de ha kéne valamit szednem újra csak ezt szedném. :)
2019. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fogytam mikor szedni kezdtem* az utolsó voltam :D:D bocsi
2019. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!