Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dianne fogamzásgátlóról van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dianne fogamzásgátlóról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Azt mondta az orvos hogy ilyet fog majd felírni, mert vannak pcos- jellegű tüneteim, igaz "csak" a petefészek megvastagodás, semmi más.

Most néztem utána neten, és horror amiket írnak... Viszont a legfrisebb cikk is 2013-as. Változhatott azóta?


2017. jan. 17. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szintén PCOS-ES vagyok szedtem ezt a gyógyszert. Mivel erős hormon tartalmú így 3 év után gyógyszert kellett váltani.
2017. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha diétázol. Főleg, h csak enyhe tüneteid vannak.
2017. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, felírta és 3évig szedtem, csak hogy mint kiderült nekem ez okozott még több pattanást... és az alapbetegség az inzulinrezisztencia nem lett kezelve és persze jobban nem lettem sőt elég csúnya IR-em volt, ami ha még pár évig így marad cukorbetegséggé válik.. Endokrinológust keress, mert nem nőgyógyász feladata a kezelés hanem endokrinológus-diabetológus aki csinál inzulinterhelés és ír elő diétát ha kell gyógyszert. Ha ez rendben van akkor lehet tabizni fogamzásgátlási céllal de ront rajta!
2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hormonproblémára írták fel (nem PCOS/IR), ebben volt minden reményem hormonális hajhullás miatt. 1 hétig bírtam szedni, kikezdte a gyomromat, pecsételtem mellette (előtte több mint fél évig szedtem más gyógyszert problémamentesen), a mellem nagyon megfájdult. Valakinek beválik, valakinek nem.
2017. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam endokrinolugásnál, ő mondott izunlinrezisztwnciát, de hiába diétáztam egy évig, az alap problémám- több napos közti vérzések- nem szűnt meg. Ma se tömöm magam cukorral, meg pékáruval, de azért néha jöhet. Azt mondta ez gyulladáscsökkentő is (mivel valószínűleg évek óta méhgyulladás miatt van ez az egész) Nem vitatkoztam vele, mégiscsak ő az orvos. Csak most kezdtem el aggódni hogy megnéztem neten, mi is ez...
2017. jan. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!