Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki fogamzásgátló implantátumot?

Figyelt kérdés

A behelyezésnek mi a menete? Gondolom nincs minden nőgyógyásznak raktáron implantátum:) Kiváltom receptre és visszaviszem? Minden doki megcsinálja vagy keresni kell, aki vállalja? Magándokihoz vagy tb-sre érdemes menni?

Köszi a válaszokat:)


2017. jan. 15. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még soha sem hallottam róla, de szerintem ha a dokid ajánlotta, pl. akkor ő is fogja felhelyezni. Ilyesmi menete lehet.
2017. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyik barátnőm mondta, hogy az egyik ismerősének van.

Tegnapig én sem hallottam még róla!

Holnap megyek időpontot kérni a dokihoz, de ki tudja mikorra jutok be, ezért kérdezem, hogy hátha használ valaki és van tapasztalata:)

2017. jan. 15. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szokták javasolni (én kérdezősködtem 1 éve), ahogy pl az injekciót sem mert nem egy könnyen visszavonható dolog, kevés a tapasztalat vele itthon, csak ha valaki vagy nagyon ragaszkodik hozzá, kipróbált már más módszereket (spriál nem szülteknek, tabi, gyűrű stb) és nem vált be azok közül semmi, nagyon nem megoldható pl a többi. Kiváltod és visszaviszed amúgy, ahogy az injekció is ilyen és a spirál is. :)

Dokit viszont lehet keresni kell vele, mert van aki még a hüvelgyűrűről se tud :D

2017. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jajj, most egy kicsit megijesztettél :S

Nekem pont egyik sem válik be (spirált még nem lehet, tabi nekem megbízhatatlan, gyűrű pedig nyom, tol, szárít, alig megy a helyére)

Annyira megörültem, amikor megtaláltam ezt a módszert

2017. jan. 15. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Spirált lehet csak a hormonosat, nem kell már hozzá szülés, 20éves barátnőmnek van, de én nem akartam mert 5éven belül terv a baba.

A tapasz is van még, az egészen új de én pl csak jót hallottam róla.

2017. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A folyamatos nőgyógyászatra rohangálást és receptezést is szívesen kihagytam volna.

Hát tapaszt olvastam én is, de utána mondták az implantátumot, azért is nem foglalkoztam vele sokat.

De végülis az is jól hangzik.

Spirálról nem tudok semmit, csak, hogy fáj és elmozdulhat. De ezt csak messziről hallottam valahol, akkor utána nézek annak is!

2017. jan. 15. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel tonkretette afiatal eveimet a tabletta,abbahagytam es az elettarsammal gumit hasznalunk. Betiltanam az osszes gyogyszert,anyi kart okoz. Bennem nem elvez,hanem a vegen a szamba megy es lenyelem. Igy en is tudom elvezni a szexet.


Meg nem akarunk gyereket.

N

2017. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A gumi nálam hazavágja az élvezetet. Ha a párom nem élvezi, akkor én sem sajnos.

Hát igen, hormonálisat én sem akartam, de a pesszárium+spermicid kombón kívül nincs olyan ami rendesen védne, + arra is sokan mondják, hogy nem megbízható.

Ha te ugyanúgy élvezed a szexet gumival, akkor azt tök jó! Sajnos én nem:(

Ehj amúgy nem is tudtam, hogy van akit izgat, ha lenyeli XD mondjuk nem tudom miért lepődök meg, annyi bizarr dolog van szexuális téren. Dehát akkor szép az élet ha zajlik :))

2017. jan. 15. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!