Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy az esély a terhességre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az esély a terhességre, gumival való védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Most szeretnék átállni gumiról, gumira és hüvelykúpra váltunk. Eddig nem volt semmi baj a védekezéssel, bár voltak neccesebb szituk, de baba nem jött. Az utolsó menzesz után is mindig védekeztünk, egyszer érintett csak meg barátom a csikló környékén a péniszével, de nagyon előváladék sem volt rajta. (Nem nagy mennyiségben szokott neki lenni.) Különben a gumit mindig ellenőriztük, és hiba sem volt vele. Mégis kicsit parázok pár nappal a menzim előtt. Így lehetek terhes? A gyógyszert a doki nem ajánlotta még, mert még fiatal vagyok hozzá. (18). Ezért használnánk kúpot. A kúp gumival hatásos?
2008. okt. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
a gumi 98%-os, a kettő együtt meg aztán dupla védekezés, de biztos ami biztos, mi is így alkalmazzuk a kettőt.
2008. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit hosszú a kérdés. :) Első rész: Kell izgulnom még most októberben (12-én kellene megjönnie)?

Második rész: Jól tesszük, ha arra állunk át?

2008. okt. 8. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Te sem ismered azt a fogalmat, hogy minimális spermaszám? Annyitól nem lehetsz terhes, még véletlen sem.
2008. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gumi is bőven elég, nem kell ennyire aggódnotok! Hüvelykúp sokknak önmagában is bevállik. A mensi utolsó napjainál sztem a kúp is elég, meg a terméketlen napokon.
2008. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 évesen már bővel lehet szedni tablettát..legalábbis a a barátnőmnek azt mondta az orvosa..pedig csak 16.
2008. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki már 15 évesen fog. gátlót szed, te is megértél már rá, és elkezdheted! Ha nem írja fel az egyik doki, menj el egy másikhoz!A gumi nem valami biztonságos és sok vele a macera is , meg minden hónapban az a parázás! Én 4 éve fog.gátlót és sokkal jobb a szex!
2008. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!