Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló kérdés?

Figyelt kérdés
Most kezdek majd el szedni fogamzásgátlót. Az orvosom Jangee 0,02-t írta fel, azt mondta a menstruáció ötödik napján kezdjem el szedni, de most olvasom a betegtájékoztatón, hogy az első napon kell(ene) kezdeni. Na most ilyenkor mi van?

2017. jan. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
En anno a Jangeet(nem tudom mar hany mg-os volt) az elso napon kezdtem el szedni,igy mar az elso szemtol vedett ,ahogy a tajekoztato irta. Kesobb is el lehet kezdeni de akkor nem ved egybol,en az elso napot ajanlom.
2017. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert mondjak ezt mostanaban a dokik, mert ha az elso napon kezded, akkor ugyan mar ved az elso level is, de gyakran elofordul, hogy vegig verzed az egesz honapot. Ezert ajanljak, hogy az otodik napon kezd el, igy a masodik leveltol ved, de nem fogsz egy honapig verezni.
2017. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a 0,02-es Jangeet szedem egy hónapja. Nekem meg azt mondta az orvos hogy a menstruáció első napján kezdjem el. Én akkor kezdtem. A levél közepe körül elmúlt a barnás folyásom is. Semmi mellékhatás nincs eddig.
2017. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3x szedtem és mindig 3-5.napot mondott a doki mert akkor kevesebb az esély a vérezgetésre. A védelem nem érdekelt mert első használatkor mindig érdemes az első levél alatt gumit még használni!
2017. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!