Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Vélemények?

Figyelt kérdés
4 hónapja szedem a a symicia fogamzásgátlót.Csütörtökön vettem be az utolsó szemet és pénteken volt az első szünet napom.Mára az 5.napon tartok ilyenkorra már megszokott jönni és most semmi.Görcsölök 2 napja olykor olykor csütörtök pénteken átlátszós folyásom volt de most semmi.Mindig időben bevettem a gyógyszert. Este szoktam a gyógyszert bevenni egyik nap délután hánytam és volt,hogy ment a hasam de az sem 3-4 órán belül volt.
2017. jan. 10. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látunk beléd, így szerintem vegyél egy tesztet és kiderül :D
2017. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek..!
2017. jan. 10. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet
2017. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy csúszik vagy egy-egy kimarad, a lényeg hogy a 7 napon belül megjöjjön, még van 2 nap rá, főleg ha görcsölsz már. Viszont tesztet mindenképpen csinálj és ha negatív folytasd a levelet és ha a következő sem jön meg akkor doki mert nem jó a gyógyszer neked.
2017. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De egy példa ha pénteken csinálok tesztet az még nem mutatja ki a terhességet nem?
2017. jan. 10. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, nem mindegy, hogy este bevetted és másnap hánytál vagy ment a hasad egyszer, vagy netán benyeltél egy hányós hasmenéses vírust és konkrétan hasmenésed volt, vagyis napi több híg széklet. Mert akkor bizony tök mindegy, hogy mennyi idő telt el a bevételt követően. Ha valakinek rendes hasmenése van, akkor kiegészítő védekezést kell alkalmazni, mert csökkenhet a hatás.

Ellenben ha csak egy alkalom volt, akkor gond nincs.

Viszont fog. gátló mellett sem napra pontos mindig a vérzés. Amikor több évig fog. gátlót szedtem, nekem is volt, hogy késett még úgyis pár napot, de aztán megjött.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor a hasmenéses nap körül történt aktus után 2 héttel csinálj tesztet és majd kiderül, hogy terhes lettél-e vagy sem.

2017. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy te isten barma ?

Feljössz ide ilyen vadászmesékkel, és akkor elvárod, hogy az interneten keresztül ilyen kamudumákból, felszínességekből tudjuk, hogy te terhes vagy-e ?

Hát gondolkodj már.

2017. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!