Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fiúk miért mondják, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért mondják, hogy a lány saját maga miatt szedi a tablettát, így az az ő költsége?

Figyelt kérdés

Ez így nem igaz, mi azért szedjük a tablettát, hogy mindkettőnknek maximális gondtalan élmény legyen, és főleg, hogy ti fiúk nyugodtan belém élvezhettek, de én nem leszek terhes. Mert az olyan menő már...igen az, de akkor légyszi fogjátok már fel, hogy ez egyenlő költséget jelent. És egy tisztességes nőgyógyász 3 havonta kötelezően meg is vizsgál és csak úgy ad új tablettát. Tehát 3 havonta plusz vizsgálati díj is.

Bocsánat, de az is mindkettőnk érdeke, hogy az esetlegesen nem ható tabletta miatt kiderüljön terhes lettem-e. Ez benne van a pakliban. A tabletta szedés költsége ott fejeződik be, hogy kifizettük a vizsgálatot is, főleg, hogy ezer mellékhatása lehet, amit ellenőriztetni kell dokival. Tehát igenis van létjogosultsága.

Most nyilván Budapesten egy modern rendelőben 8-10 ezer a vizsgálat és 6 ezer a gyógyszer.


Ugye az nem fair, hogy ezt a csajnak kéne egy összegben mindig kifizetni?

Nyilván, ha összegben máshol kompenzálod, belépőket fizetsz, virágcsokor, ékszer, az oké.

De ha ez nincs meg... ugye nem hagynátok, hogy úgymond a csaj fizesse a ti maximális élményeteket? Mivel nekünk csajoknak az óvszer is bőven jó lenne, és abban az esetben én is fizetném a felét. Attól, hogy a pasi veszi, az az én védelmemet is szolgálja, közöm van hozzá pénzben s.


2017. jan. 5. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olcsó jános...az én barátom hozta fel,hogy mi lenne ha tabira váltanánk,fizet mindent...amúgy tényleg 1 vizsgálat 10 ezer fele van?Nem csak magánrendelőben ilyen drága?
2017. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én simán fizetem a felét mert egyet értek ezzel de azért tegyük hozzá hogy azért nem teljesen feles èrdek mert ha becsúszik a kölök akkor ugye a nő eldöntheti hogy kell e neki mert sógor koma jóbarát anya apa stb úgyis segítene felnevelni viszont a pasinak az havi x ezer pénz... Kb mintha húsz évig fizetnèk egy hitelt amiből lóf**t se kapok illetve látok. Mert a pasi ugye nem dönthet a sorsáròl mert ha el akarja vetetni akkor szívtelen fèreg ha meg akarja tartani akkor meg jön a "nem neked kell megszülni és kilenc hónapig cipelni" duma...


Ez persze egy sarkitott nèzet de az éremnek mindig két oldala van

2017. jan. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló anya vagyok. Nekem a teljes fizetésem megy magunkra, a volt férjem ha tud, küld gyerektartást. Ő új életet kezd, én már nehezebben. Ja, és azért az abortusz elég nagy testi-lelki megrázkódtatás a nőnek. Úgyhogy aki így gondolkodik, inkább használjon óvszert, hogy érezze, hogy kezében az irányítás. A nő többet kockáztat, de ezt egy férfi ritkán fogja fel.
2017. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, bízom benne, hogy a legtöbb fiú nagyvonalú, és a felét legalább fizeti. Igen, magánrendelőben 8-10 ezer egy vizsgálat és nem engedi a doki csak a recept felírást.


2. válaszoló: Értem mire gondolsz, egyet értek, hogy magát biztosítja be a lány. Mert a fiúk sokszor annyival lerendezik, hogy oké kicsim, vigyázok, időben kihúzom. Erről az a véleményem, hogy statisztikák szerint sok terhesség így jön létre, tehát ez mellé kell tabletta, ez nem kibúvó tabletta szedés alól. Sok pasi ezért nem gondolja saját költségének is. Pedig az előváladékban is lehetnek spermák. Másik dolog, hogy bocsánat, de ne húzzátok már ki mindig időben, pont a végét, a leglényegesebb momentumot ölöd meg a szeretkezésben. És ha kihúztad,akkor jön, hogy kicsim, azért ugye szájjal befejezed nekem.. Hát nem, hagyjuk már, nem. Azért annyira nem felemelő élmény ez nekünk csajoknak éveken keresztül.

Elnézést, nem akarlak megbántani, sem senkit, de olyan sok hasonló példát hallok.

2017. jan. 5. 02:16
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Azért háromhavonta 16 ezer forint (havi bontásban 5-6) férjen már bele a költségvetésbe. Szerintem egy felnőtt nőnek, aki aktív szexuális életet él, ez nem kellene, hogy problémát jelentsen. Mikor elvisz a párod moziba, színházba, étterembe, ott is felezitek a költségeket? Ugyanmár. :)


Egyébként nem vagyok smucig alak, ha olyan lenne a helyzet, hogy a páromnak ilyen szintű anyagi nehézségei támadnak, természetesen átvállalom. De azért ez a kapcsolat jellegétől is függ. Egy szexkapcsolatban például nem gondolom, hogy ez feltétlenül a férfi költsége kell, hogy legyen. Ha a nő felezni akar, akkor viszont tényleg felezzünk minden egyéb költséget is. Hiszen ha csak közös szórakozásnak tekintjük a szexet, akkor a többi közös szórakozásunk költségeit is felezzük. Szerintem így korrekt. Nyilván más a helyzet, hogyha élettársi vagy házassági kapcsolatról van szó. Mondjuk a közös kasszát ott sem tartom egészségesnek, de egy ilyen kapcsolatban már talán nem ezen a havi 5-6 ezer forinton fog múlni. Ott ez egy természesetes havi kiadás, mint a buszbérlet, a villanyszámla, stb...


Viszont azt, hogy a fogamzásgátlás költségeit virágcsokorban, ékszerben, egyéb luxuscikkekben kompenzáljam, kifejezetten sértőnek érzem, már bocsánat. Függetlenül a kapcsolat jellegétől.


Nyilván van az az életkor, amikor még ez a havi 5-6 ezer forint is komoly kiadásnak számít. Egy 16-18 éves középiskolás még nem biztos, hogy ezt rendre meg tudja oldani diákmunkából. Akkor egyértelmű, hogy a fiatalok felezik a költségeket. Vagy ha a szülőkkel meg lehet beszélni, akkor ők intézik. De szerintem te már nem ebbe a korcsoportba tartozol.

2017. jan. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Az 5-ös de jól leírta!!! Amúgy meg mi a gond a gumival. Amikor én teenager voltam, örültünk a lehetőségnek, nem hogy feltételeket szabtunk. Okos vagy lányom, hogy tablettán élsz. Gondolom jót tesz a szervezetednek..... De a nem betegségektől is véd? Én 1-szer mebtem bele ilyen játékba, hogy gumi nélkül. Meg is bántam.....
2017. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, ha a pasi is beszáll a költségekbe, hiszen egyfelől az ő kényelmét is szolgálja, másfelől azzal, hogy belead pént is, kicsit hangsúlyosabb/tudatosabb az ő felelősségvállalása is.


Illetve, ha van egy nő, akivel megvan a bizalom az óvszer néküli szexhez, akkor nem is értem hogy merül fel az, hogy a nő csak maga miatt szedi a tablettát...


30/F

2017. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Miért ne mondanánk ezt? Én mondjuk nem vagyok oda a tabletta hosszú távú használatáért. Sok csajszi azért szedi, mert nőgyógyász felírta nekik pco-ra. 2-3 barátnőm is volt, aki szedte mielőtt megismertem volna. Igazából az ösztönös énem örül, mert tele élvezhetem a lányt, következmény nélkül, de tudom, hogy hordoz némi veszélyt rá nézve.


Tisztelek minden embert, a partnereimet meg még inkább. Szoktam mondani néha, hogy miattam ne szedje a tablettát, tudunk gumizni, megszakítani is.


De ez az ő döntése, én bele szólhatok, csak nincs értelme, maximum tanácsot adhatok.


Ráadásul a mostani párommal egyáltalán nem bánnám ha becsúszna a gyerek. De szerintem vagyok már annyira rutinos, hogy tabletta nélkül is gyakorlatilag teljes körűen kontroll alatt tudom tartani a babaprojektet. :D

2017. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!