Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás, de melyik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás, de melyik?

Figyelt kérdés
A párom nem szeretne óvszert használni, de gyógyszert nem szeretnék szedni, mert gyakran van hasmenésem. A hüvelygyűrűt elfelejteném kiszedni. Mik a vélemények a spirálról, méhszájsapkáról/pesszáriumról, vagy az injekcióról?
2017. jan. 4. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Először inkább a hasmenésel foglalkozzatok.
2017. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de a stresszt nem tudom elkerülni, emiatt meg a hasmenést sem.
2017. jan. 4. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kis életmódváltás és elvan kerülve.
2017. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nincs hova életmódot váltani. Gyógyszer kilőve, mert ha bármi van nem szívódik fel, és nem szeretnék emiatt teherbe esni.
2017. jan. 4. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

A nuvaring a legmegbizhatobb ami hormonos,oda kell figyelni es akkor nem felejted el.

A mehszajsapka meg a pesszarium nem olyan megbizhato.

Injekciot nem adatnek be magamnak mert ha ne adj isten nem birja a szervezetem,rosszul leszek stb. Azt nem tudom aznap mar nem bevenni/kivenni mint a tablettanal vagy Nuvaringnel.

2017. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És nem zavaró, hogy állandóan bent van valami?
2017. jan. 4. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem szeretne a párod óvszert használni, de ha neked meg mással gondod van, amit meg tudok érteni, mert minden más szinte kivétel nélkül hormonális, szóval nem ő fogja ennek hátrányait átélni és nyilván, ha netán terhes lennél, azt sem neki kéne megszakítania vagy megszülnie.

Innentől fogva, fogadja el a párod az óvszert, hogy más nem jöhet szóba.

2017. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En vagyok az elozo Nuvaringet ajanlo,es szamomra nem zavaro,nagy ritkan erzek valamit es az sem tulelhetetlen. Meg a tamponnal is eszrevehetetlenebb,szinte mintha ott se lenne csak jol kell hasznalni.

Aktusnal is ki lehet venni,de egy nap max. 3orat lehet kiveve tobbet nem.

2017. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 4. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez esetben én is a hüvelygyűrűt ajánlom, nekem is ez van már több mint egy éve, először féltem tőle de a legjobb dolog!

Telefonra tegyél egy mensinaptárat vagy sima naptárat mert jár hozzá matrica hogy kivenni, hajtasz egyet és feltenni, telefonos m naptárba be lehet tenni ezt hogy jelzi mikor vedd le és 1 hét múlva hogy fel, majd 3 hét múlva hogy le és így tovább.

24óránként 3 órát lehet kint, de mi nem vesszük ki, mert nem érezni, nem zavar.

2017. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!