Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alábbi gyógyszerek hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alábbi gyógyszerek hatással vannak e a Lindynette 20 fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Miután kiműtik a bölcsesség fogamat, Dalacint(antibiotikum) és Flector Rapid 50 mg granulátumot(fájdalomcsillapító) kell szednem és azt szeretném megtudni, hogy ezek befolyásolják e a fogamzásgátló hatását.
2017. jan. 3. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
az antibiotikum igen. de miért nem kérdezed meg az orvot v a gyógyszerészt? vagy legalább a betegtájékoztatót olvasd el lol
2017. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lol elolvastam és azt írja bizonyos antibiotikumok befolyásolják és az orvos is csak annyi mondott, hogy lehet.

Ezért gondoltam hátha valaki volt már ilyen helyzetben és tudja az segíthet.

2017. jan. 3. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A dalacin nagyon erős antibiotikum!

Az gondolom világos, hogy a kúra alatt kell gumi, de ennél utólag is 2-3 hetet kell kiegészítő védekezés! (én megkérdeztem, mikor csonthártya gyulladásom volt) :)

2017. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és 3-4 óra teljen el a gyógyszerek bevétele közt, ne egyszerre dobd be őket! Mindenképp kajára vedd be a dalacint, mert a gyomrot kikészíti! Vezetni tilos! Hallucináció és elszállok érzés sem ritka, aztán lehet, csak nekem volt sok.. 53kg vagyok! :)
2017. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!