Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy a gond, lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a gond, lehet, hogy teherbeestem! Késik a mensim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pedig a pasim azt mondta, hogy majd vigyáz!
2010. máj. 3. 23:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is!! eloszor is veszel tesztet es reggel csinalod meg mielott kave, sor, barmi folyadekot innal s pitikalas elott!! s ha pozitiv akkor terhes vagy!! majd veszel 15000 forintot irany nogyogyasz, lekaparjak egy hetig rosszul erzed magad, majd utana egy eleten at kiser hogy megolted a gyereked!! tudom milyen 5 hetig apa voltam, es a baratnom nagyon el van keseredve, pedig 1 honapja megszakitotta!! de meg most is neha eszibe jut es akkor erzeenyul el!
2010. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
ne már.. más megoldás?
2010. máj. 3. 23:20
 13/38 anonim ***** válasza:
hu, de erdekes kerdes.... hogy nem unjatok mar untatni az embereket. Erdekesebbet talaljatok ki!
2010. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
ekkor okrokot!! 15 evesen ovszer nelkul!! sztem menjetek rajzfilmet nezni stb!! ez nem nektek valo!!
2010. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
de azt mondta, h majd vigyáz. akkor mi lehet a gond??
2010. máj. 3. 23:20
 16/38 A kérdező kommentje:
de én érett vagyok rá.
2010. máj. 3. 23:21
 17/38 anonim ***** válasza:

abortusz mondjuk?

ja és szerezz be egy biosz könyvet. tudod a könyvesboltokban lehet kapni... ja, hogy nem tudod mi az a könyvesbolt... oké...

akkor már értem miért vagy ilyen idióta...

2010. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
csinald meg reggel a tesztet ne legy erthetetlen!! azert van eszunk h gondolkodjunk es ne parazz!! elmondod anycinak! muszaly mert ha tenyleg terhes vagy csak szuloi belegyezes vagy kiseres mit tom en lehet megszakitani!! vagyis ha egyedul mesz nem hiszem hogy megtenne!! persze plusz penz s jol meg k*r
2010. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
már csináltam tesztet, és pozitiv.
2010. máj. 3. 23:24
 20/38 anonim ***** válasza:
52%

szerintem hogy érett vagy-e azt nem neked kell eldöntened,hanem a körülötted élőknek,aki nagyon bizonygatja hogy az ,az pont hogy nem érett... szerintem,de te tudod,én úgy gondolom hogy 15évesen nem gyereknevelésre kéne szánni az idődet,hanem tanulni... néha ilyen döntést is kell hoznunk,ha már elcs*sztél valamit vállalnod kell a következményeit

F/15

2010. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!