Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masnak is kifolyik a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is kifolyik a pharmatex huvelykup meg aktus elott? Igy is er valamit, hogy eleg sok vissza jon belole?

Figyelt kérdés
Ahogy felteszem es elkezd elolvadni mar folyik is vissza raadasul lejebb is csuszik pedig amennyire tudom annyira magasra teszem fel . Igy is hat azert,hogy ilyen nagy mennyiseg vissza folyik? Csak megszakitas melle hasznaljuk mert meg szoptatok de mar nem olyan rendszeresseggel ,es igy nem merem a szoptatos fog .gatlo tabit szedni

2017. jan. 1. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá itt,nem jó vélemények vannak róla.
2017. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább használjatok óvszert, sokkal biztonságosabb!

Amúgy nyilván nem tud felszívódni az egész, biztos, aminek kell, az ott marad, nem jön ki, a többi igen, viszont én biztos nem bíznám magam a Pharmatexre, nem is tettem soha. Óvszerrel védekeztem szoptatás alatt is és jelenleg is, mivel a fog. gátlót nem bírta már a szervezetem.

2017. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Eddig ovszert hasznaltunk de ratalaltam erre a szamunkra ujdonsagra es kiprobaltuk most hasznaltuk 3.x de valoszinuleg visszaterunk az ovszerhez amig szoptatok mert ez eleg illuzio rombolo dolog :/
2017. jan. 1. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A pharmatex egyáltalán nem biztonságos! Szinte annyit ér, mint a megszakított közösülés (azaz semmit). Nagyon nagy a kockázata
2017. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!