Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenéses vírus! Kell óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenéses vírus! Kell óvszert használnunk a fogamzásgátló mellé?

Figyelt kérdés

Szerdán elkaptam egy gyors lefolyású hányásos-hasmenéses vírust. Pont szerda este kellett volna elkezdenem az új levelet, de csak másnap reggel tudtam bevenni (12 órán belül még), mert akkor már nem hánytam. Viszont csütörtök reggel még volt hasmenésem. Azóta semmi, már nagyjából rendbe jöttem, a tablettát be tudtam venni a szokott időben tegnap és ma is.

A kérdésem az, hogy védve vagyok/leszek a hétvégére? Vagy a hétvégén használjunk inkább óvszert?



2016. dec. 30. 20:20
 1/1 anonim válasza:
Szerintem inkább használjátok mert egyrészt inkább legyetek biztosak minthogy baj legyen belőle,másrészt pedig a hasmenés gyengíti a gyógyszer hatását :/ Álalaban egy hét kiegészítő védekezést szoktak javasolni.
2016. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!