Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Második levél fogamzásgátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második levél fogamzásgátlónál 4. napon tartok és még semmi?!

Figyelt kérdés
a 7 napos szünetben vagyok, az első levél után a 3.napon megjött, vagyis a 3-4.napon csak barnázgatás volt, utána lett normális. de most meg még annak se mondanám ami van... sok tesztet csináltam már, mind negatív, de nem hinném hogy terhes lehetnék fogamzásgátló mellett. nagyon stresszelek rajta hogy most mi lehet.. szerintetek?
2016. dec. 23. 21:51
 1/5 anonim válasza:
Első lépésben nyugodj meg, mert a stressz hidd el, nem segít. Lehetséges, hogy most nem ugyanazon a napon jön meg, vannak, akiknek kell pár hónap, míg beáll pontosan. A lényeg, hogyha pontosan szedted, nem voltál beteg, akkor meg fog jönni, mert NEM VAGY TERHES!
2016. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most már az 5.nap van és sehol semmi. Nem voltam beteg, nem szedtem antibiotikumot, max.C-vitamint de az nem hinném hogy befolyásolja. És minden este fél6 körül vettem be. Vagy max 1 órás csúszással. De mindig abban az időszakban. És a fele gyógyszernél nagyon görcsölt is a hasam.. nem tudom mi lehet
2016. dec. 24. 08:30
 3/5 A kérdező kommentje:
megjött :)
2016. dec. 24. 12:20
 4/5 anonim válasza:

első vagyok.

Látod, mondtam én, csak semmi pánik és stressz, ha rendesen szeded nem lehet gond, aki azzal riogat h rendszeres szedés mellett esett teherbe, az elfelejti megemlíteni hogy mondjuk hasmenése volt vagy antibiotikumot szedett vagy összevissza szedte be.

2016. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából a barátom nem is szokott elmenni bennem, mert egy az hogy elég izgulósak vagyunk, a gyógyszert pedig azért szedem mert mindig is nagyon rendszertelen volt a menstruációm, és így legalább időben megjön meg elmúlik és nem csúszik meg nem marad ki :)
2016. dec. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!