Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen márkájú óvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú óvszert vegyek?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat, hogy a Durex esetében csak a márkát fizeted ki, de mások azt állítják, ha olcsót veszek, az hamar kiszakad illetve nagyobb az esély arra, hogy selejtes. Nektek mi a véleményetek?

2016. dec. 22. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Masculan teljesen jó ár-érték arányban. 1000 esetből 1× szakadt ki. Pedig elég durván is szoktok "tesztelni". 10 db 900-1000 huf.
2016. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
maskulan, skyn.
2016. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maradj a Durexnél, mert fő a biztonság. Ha valami olcsót veszel, ami nincs ennyire tesztelve, akkor nagyobb esély van rá, hogy kiszakad, az pedig csak neked rossz.
2016. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 22. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Durex.
2016. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masculant en nem ajanlanam, nekunk egyszer harom szakadt ki egymas utan. Es nem mi voltunk a benak, mert soha maskor nem fordult ez elo. Valami selejtes dobozt foghattunk ki, vagy nem tudom. Felhuzte, betette, reccs. Cafatokban az egesz. Haromszor. Szaraz sem voltam egyaltalan, szoval....
2016. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Durex 2/2 szakadt, csúszkált, úgyhogy én a skyn-t ajánlanám, még eddig az a legjobb szerintem.
2016. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!