Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon jól tettük?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Vajon jól tettük?

Figyelt kérdés
Segítsen valaki kérem! Kiszakadt a gumi és utána rögtön pharmatex hüvelytablettát helyeztem fel. Tudom, hogy esemény előtt kell 10perccel, de gumival történt az aktus.

2016. dec. 9. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj nőgyógyászhoz 72 órás tabiért. Pharmatexxel semmit nem érsz el. Alapból is megbízhatatlan. Meg nem a hüvelyedben leszel terhes, ennyit tudhatnál....
2016. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eső után köpönyeg.. eseményutáni kell, nem tuti praktikák!
2016. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom.. A gond az hogy 1-1.5 hónapon belül volt már egy gumiszakadásunk és vettem is be esemény utánit.
2016. dec. 9. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Úr Isten, most mi a fenét csináljak? Nem hiszem el.
2016. dec. 9. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj egy banánon, hogy legközelebb ne forduljon elő! :-D Amúgy mit keresel még otthon? Menj már el egy orvoshoz!
2016. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyu időn belül vehetek be újra esemény utáni tablettát?
2016. dec. 9. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán ajánlják. De ez van. Van aki azt mondja, h havi-et bevehetsz. Szóval menjél és írass ki egyet, nyomás! Mire vársz? Minél kevesebbet vársz vele az aktus után, annál nagyon a hatékonysága. És írass fel egy fogamzásgátló tablettát is, mert az esemény utáni nem egészséges. Nem igazán értem hogyan tuidtátok így egymás után elszakítani 2 gumit is, úgyhogy nálatok ez nem járható út.
2016. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beveheted az esemény utáni tablettát újra. Lehet kicsit megkavarja a ciklusod, de nagy kárt nem okoz.
2016. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!