Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a nuvaring...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a nuvaringről?

Figyelt kérdés

Csak az írjon, aki használta/ja! Most akarok elkezdeni fog. Gátlót "szedni"! Hallottam jókat és rosszakat.

SAJÁT tapasztalatokat írjatok légyszi és ne hülyeségeket....


2008. okt. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Én használtam egy hónapig a gyűrűt, de nekem nem jött be. Kellemetlen volt, bár nem éreztem, csak az hogy tudtam ott van. Időnként lenntebb csúszott, akkor visszaigazítani stb... Szóval nem jó tapasztalatom van. (talán megszokható lenne)
2008. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%
Szija! Én is használtam 3 hónapig de leváltottam gyógyszerre mert kényelmetlen volt szeretkezés közben és előfordult, hogy ki is csúszott.Én a gyógyszert javasolnám.
2008. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


A volt barátnőmmel évekig használtuk (helyesebben csak ő). Magyarországon akkor kezdett bejönni, amikor kipróbáltuk. (Nem bízott abban, hogy nem fogja elfelejteni minden nap bevenni a gyógyszert). Lényeg a lényeg, hogy nuvaring mellett döntöttünk, és egyáltalán nem bántuk meg.

Nem kell minden nap gyógyszerrel foglalkozni, sokkal kevesebb hormont tartalmaz, ciklusonként kétszer kell vele foglalkozni. A barátnőm egyáltalán nem panaszkodott rá soha, hogy kényelmetlen lett volna. Ha jól helyezte fel akkor észrevehetetlen volt. Én néha szex közben éreztem ha túl mélyre hatoltam, de nem volt olyan kényelmetlen mint egy óvszer például. Igazából sokkal több előnyét tudom felsorolni mint hátrányát. Egy hátránya biztos van, sokkal drágább mint a gyógyszer.

2008. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 földigiliszta. válasza:

szia.

eleinte nagyon szokatlan volt, de szerintem ez ugyanolyan, mint anno a tamponhasználat volt az elején. bele kell jönnie az embernek, s egy idő után nem lesz furcsa. meg kell tanulni a használatát. igaz, hogy drágább valamivel, mint ha tabit szednél, de legalább nem az egész szervezeteden keresztül hat, hanem helyben fejti ki a hatását a gyűrű. én emiatt döntöttem mellette. először abba akartam hagyni, mert macerásnak tűnt, de adtam neki esélyt, s láss csodát, bevált. :)

2011. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!