Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így? Mi van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így? Mi van velem?

Figyelt kérdés
Puffadt a hasam most fog elmúlni.3 hete a párommal voltam baleset történt de a teszt negatív lett utána megjött rendesen. Amikor kiszakadt a gumi ott volt lyuk ahol le kell görgetni de mikor egyszer kivette észre vettük. Nem ment el bennem. Esemény utánit nem vettem be. Lehet így terhes hogy megjött utána rendesen nem ment el bennem és volt egy negatív tesztem? Megint fogok tesztelni akkor leszek biztos benne. A hasam meg lehet amiatt puffadt mert most fog elmúlni a menszeszem?

2016. nov. 24. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a teszt nem ért semmit, mindenképp negatív eredményt kapsz, akkor kell először tesztelni miután már megjött az első.
2016. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagyis most ha elmúlik teljesen akkor teszteljek? mert a menszesz elött teszteltem mert 2 napot késett. De nem tért el a szokottól
2016. nov. 24. 20:18
 3/6 A kérdező kommentje:
vagyok október végén volt ez 28-29 körül és 17én teszteltem. 18án meg jött a menszeszem rendesen
2016. nov. 24. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nem vagy terhes, de majd kiderül a következő tesztnél!
2016. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma van az utolsó napja hogy meg van. így is tesztelhetek akkor holnap reggel?
2016. nov. 24. 20:20
 6/6 A kérdező kommentje:
még annyi hogy amikor teszteltem 3 hét telt el a baleset óta és a ciklusom végén jártam. igaz megjött a menszeszem és mondta az első kommentelő hogy megint teszteljek de akkor most hogy is van?
2016. nov. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!