Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet a fogamzásgátlotól?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a fogamzásgátlotól? (Lent)

Figyelt kérdés
Pár hete szedem. a szexuális vággyal minden oké. De az orgazmusom nem olyan erőteljes és hosszú,nem olyan kielégítő. De minden más stimmel. Ez elmúlik?

2016. nov. 22. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen hatással van rá.. Egy idő után csökken a libidó is mert ez az egyik mellékhatása meg a hüvelyszárazság
2016. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne ne etess be, hogy 100%:D más gyógyszert is bevesz az ember és ritka a mellékhatás. Honnan tudod hogy rajtam ezek a mellékhatások fognak kijönni? Egyáltalán honnan tudod hogy ez, amit írtam egy mellékhatás. Tapasztalat? Eszetlen írogatásoakt nem kérek,hanem akinek van tapasztalata ebben. Köszönöm.
2016. nov. 22. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 éve védekezek hormonálisan, 7 évig tablettát szedtem (2fajtát) és több mint 1 éve már Nuvaring hüvelygyűrűt használok. Nekem az egyik tablettánál (6évig Diane 35 volt, 1évig Belara) nagyon durva hüvelyszárazság jelentkezett de szépen lassan alakult ki, az első hónapban csak visszaesett, utána fokozatosan lett szárazabb (közben a hajam és a körmöm is kiszáradt, tört, 5.hónapra már durva volt) és már az elejétől alig volt orgazmusom, vagyis vagy nagyon nehezen vagy csak ilyen futó, remélem érted :D bármit csinálhatott velem a párom, még magamnak se volt ugyanolyan, aztán le is nullázta a libidómat... A nőgyógyász lecserélte, mert még 3 hónapot adott neki, hátha csak a tél...

Várd meg a 3 hónapot ,addig sokminden történik azért, ha addigra is ilyen pl a 3. levél közepénél se múlt el, akkor szólj a dokinak hogy nem jó ez így!!

2016. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, gyakori mellékhatás ez. Meg az is lehet, hogy csak bemagyaráztad magadnak.
2016. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet attól...Én azt vettem észre, hogy amíg nem szedtem addig mindig volt kedvem a szexhez és szinte mindig volt rendes orgazmusom is, de mióta szedem azóta nem kívánom annyira (most pl már egy hónapja egyszerűen nem volt alkalmunk rá a barátommal és tök gáz, de egész jól megvagyok szex nélkül...) és mintha az orgazmusom se lenne olyan jó mint régen. Sokszor van az is, hogy a barátom izgat, már azt hiszem hogy rendesen benedvesedtem de azt mondja, hogy még nem jó, és akkor minimum még 5 perc mire "jó leszek", hát ilyen se volt régen... :/
2016. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!