Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshet a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Predator14004 kérdése:

Teherbe eshet a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek egy nappal ezelőtt volt meg, és sajnálatosmód kiszakadt a gumi tudjátok mi közben, és én el is mentem. Ettől teherbe eshet a barátnőm?

2016. nov. 19. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán teherbe eshetett
2016. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Egészséges nőnél menstruáció 10. napjáig nem lehet teherbe esni.
2016. nov. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Csak a gumi szakadt ki, te meg elélveztél... Biztos nem fog teherbe esni, semmi esély rá, a kérdést sem értem...
2016. nov. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
hogy az istenbe tudjátok kiszakitani, ezmár az ezredik ilyen kérdés..?!?!?!
2016. nov. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2 es válaszoló hülyeséget ír.. Ugyanis bármikor teherbe lehet esni. Ismerek olyat aki menzesz elött volt együtt a párjával és úgy lett terhes. És olyat is ismerek aki menzi után egy nappal járt úgy mint Ti és igen Terhes lett.. Jó magam pedig menzesz 3. Napján történő aktusból lettem várandós. Szóval válaszolva a kérdésedre igen lehet Terhes a barátnőd! Ha benne vagytok még a 72 órába menjetek a nőgyógyászati ambulanciára kórházba és írassatok fel esemény utáni tablettát... Ha nem akkor akkor ha késik a barátnőd menzije csináljon egy terhességi tesztet!!!
2016. nov. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

# 2


Tévedsz.

2016. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem téved. Kicsi a valószínűsége, szinte elenyésző, de nem lehetetlen.
2016. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!