Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velgyn fog. Gatlo Normalis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velgyn fog. Gatlo Normalis?

Figyelt kérdés

A menstruaciom elso napjan kezdtem el szedni ami 9napja volt,es a menstruaciom meg mindig tart pedig 3-4napos szokott csak lenni

Ez normalis dolog?



2016. nov. 15. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit be kavar mert hormont tartalmaz.. Nyugodj meg kell idő míg beépül a szervezetedbe.. Szedd végig.. Ha a 2. 3. Levélnél is ezt tapasztalod akkor menj vissza a nőgyógyászhoz mert valószínűleg másik gyógyszer kell.. Egyébként megvizsgált a doki el küldött vérvételre vagy csak hasra ütésre írt fel valami bogyót neked? Ha az utóbbi akkor én a helyedben orvost váltanék. 22 L
2016. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első napos kezdésnél az első 2 levél alatt normális, akár az is ha egész levél alatt van minimális vérzés, ha a 3. levélnél is tart így (1-2nap nem gond!) akkor dokihoz kell menni és cserélni. Én ezért kezdtem 3.napon a doki tanácsára hogy ez ne legyen, de engem kivizsgált előtte (vérvétel, uh) kikérdezett rendesen, ha nálad ilyen nem volt akkor azért keress egy olyan dokit aki ezt megteszi.
2016. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Velgyn-t szedek, az első hónapot végigbarnáztam-véreztem. Az első napon kezdtem szedni, ezért lehetett, plusz hozzá kell szoknia a szervezetnek. Teljesen normális! Majd ha a 3. levél közben is ilyen bajod van, akkor menj vissza a dokihoz.


Nekem a második levél alatt már minden rendben volt vele.

2016. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is! Most már lassan két hete tart! Neked azóta elmúlt?
2016. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!