Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor védett vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor védett vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az örök kérdés...védenek a 7 napos szünetben a fogamzásgátlók vagy sem? Jöhet a komment hogy benne van a tájékoztatóba...de a kalapom megeszem ha valaki megtalálja. Magámrendelésre járok, ami heti 1x 2óra, az orvost is csak akkor tudom hívni.

7 napos szünet első napján voltunk együtt a párommal. Véd a gyógyszer? Természetesen 6 nap múlva kezdem az új csomagot. Eddig szedtem rendesen, percre pontosan este, bárhol is voltam, előkaptam és bevettem.


2016. nov. 14. 10:33
 1/6 Jázi :) ***** válasza:
100%

Igen véd! :)

És benne van a tájékoztatóban is,hogy véd ;)

2016. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a szünetet azért találták ki, hogy rendszeres tablettaszedés mellett is teherbe lehessen esni?
2016. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tok ertelmes nonek tunsz a leirasod alapjan. Kepes vagy szavakat egybe fuzni, vesszot hasznalni, es megis ugy viszel be egy gyogyszert minden egyes nap a szervezetedbe, hogy halvanylila gozod sincsen annak mukodeserol, es hatasairol. Elszomorito.
2016. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
VÉD! Hiszen mekkora butaság lenne, ha egy hétig nem védene.
2016. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"...de a kalapom megeszem ha valaki megtalálja."

Csak írd le a gyógyszer nevét, és bármelyik válaszoló megkeresi neked az interneten is elérbető betegtájékoztatóban. Azért a videót megnézném a kalapevésről.

2016. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mercilont szedek. Mivel szabadnapom van ma, végigolvastam a hazipatoka.com-on található tájékoztatót és a dobozban lévőt is, de én nem találtam. Amúgy nincs kalapom :( nem lesz mit megennem. :D

Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!