Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő múlva lehet belőle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva lehet belőle baj megint? Kinek van tapasztalata? Meglepit tervezek.

Figyelt kérdés

Pár éve letiltottak a fogamzásgátló szedéséről, szerencsére a párom toleráns és egy hős erejével tolja gumiban. Engem szörnyen zavar és arra gondoltam, hogy újra elkezdem szedni, majd mikorra kialakul a védelem, akkor meglepem egy bőr a bőrhöz érzéssel.


Más is kezdett újra fogamzásgátlót szedni? Mennyi idő után mennyi szünetet tartotok?



#fogamzásgátló #szünet #májfunkció zavar
2016. nov. 8. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LEtiltottak a fogamzásgátló szedéséről,ergo felelőtlenség újra elkezdeni szedni.
2016. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd ki az orvos véleményét!!!!
2016. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mondjuk csak egy évig szednèm, aztán fél évig nem. Sok év telt el azóta. Ha jól számolom, talán 8. Viszont akkor semmilyen szünetet nem tartottam 6 évig.
2016. nov. 8. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott figyel, hogy májfunkció zavar. Felőlem azt szedsz, amit akarsz, ha neked egy védekezés nélküli szexért megéri májátültetésre várni.


De ha meg akarod ezzel lepni, akkor vegyél inkább pharmatex kúpot, és közvetlenül a mensi előtti napokban lepd meg vele.


Másrészt engem is letiltottak a fogigátlóról, de nem tekintettem a férjemre még több év után sem hősként, hogy gumit húz, ha nem akar gyereket, de szexelni igen. Még ha fájdalmas lenne, vagy nem élvezné úgy a szexet, akkor OK, de könyörgöm, ez csak óvszer!

2016. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mesz el orvoshoz? Nem csak fog.gatlo es gumi letezik. Ott a huvelygyuru, van hormonmentes es hormonos spiral is (szules elott is lehet spiralt feltenni).
2016. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megyek, megyek....tudom.
2016. nov. 8. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért tiltottak le? Ha orvos tiltott le, akkor nem ajánlott szedned egy évig sem, szünetekkel sem.

Ha érezni szeretnéd a párod, akkor tökéletes megoldás a pesszárium, ami hormonmentes. (Priviben szívesen ajánlok típust is, amit egyszerűen meg tudsz rendelni.)

2016. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Sok más lehetőséged van pl pharmatex + naptár + megszakítás, hüvelygyűrű (nekem ez van mert egy másik gyógyszert szednem kell és májamat így nem terheli), pesszárium, spirálok, stb. :)

A tabi nem a legjobb ha volt már gondod, nem tudni lehet 1 hónap és gond lesz, ne kockáztass!

2016. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!